fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Nič, žiadne výsledky, žiadna práca, iba mĺkva prítomnosť. Zhodnotil Fico pôsobenie Jurinovej

Kandidátom Smeru na predsedu Žilinského samosprávneho kraja je Igor Choma.

Máte tip? napíšte nám mailom

18.6.2022 (Webnoviny.sk) – Kandidátom na žilinského župana za stranu Smer – sociálna demokracia je Igor Choma. Pôsobenie súčasnej predsedníčky samosprávneho kraja Eriky Jurínovej je podľa predsedu strany Roberta Fica premárnenou príležitosťou. Informoval o tom Fico na tlačovej konferencii.

„Ono to zodpovedá charakteru súčasnej vlády. Nič, žiadne výsledky, žiadna práca, iba mĺkva prítomnosť,” uviedol Fico s tým, že počas návštev Žilinského kraja mal možnosť hovoriť s predstaviteľmi jednotlivých okresov v kraji, ktorí tento názor zdieľajú.

Medzi kritériá, ktoré rozhodovali pri výbere kandidáta na post bola schopnosť profesionálne zvládať témy, ktoré funkcia predsedu samosprávneho kraja prináša. Ďalším kritériom je politická schopnosť a základne vedomosti o jej fungovaní, schopnosť viesť dialóg s inými politickými subjektmi a napokon viesť reálny sociálny dialóg, ktorý chýba na celoslovenskej, ale aj na úrovni niektorých regiónov.

Viac k témam: Predseda strany Smer-SD, ŽSK Žilinský samosprávny kraj
Zdroj: Webnoviny.sk – Nič, žiadne výsledky, žiadna práca, iba mĺkva prítomnosť. Zhodnotil Fico pôsobenie Jurinovej © SITA Všetky práva vyhradené.

Máte tip? napíšte nám mailom
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií