fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Okúzľujúce aj keď sú už babičky. Nasledujúcim celebritám by ste ich vek netipli

Máte tip? napíšte nám mailom

Určite so mnou budete súhlasiť, keď poviem, že každá žena je svojím spôsobom pekná, okúzľujúca. Keď sa pozrieme na mladé dvadsaťročné slečny, tak je ozaj ťažké vybrať z nich tú najkrajšiu.

S pribúdaním rokov však každej jednej z nás pribudne aj nejako to kilečko navyše, nejaká tá vráska, sivý vlas. Proste starneme. Ale ani staroba nemusí byť na nás taká viditeľná, zjavná, veď predsa – vek je len číslo!

Presvedčia vás o tom aj nasledujúce celebrity, ktorým by si ste status babičky určite netipli. Aj keď viacerí z vás budú lamentovať, že žiadna z týchto žien nikdy nerobila manuálne, netrápila sa otázkami finančného zabezpečenia, a preto vyzerajú tak dobre, nebudem s vami súhlasiť. Každá žena má jedinečný príbeh, život, preto ju môže ubíjať niečo úplne iné.

Takže dosť bolo vyhovárania sa a lamentovania. Spoločne sa povzbuďme a inšpirujme, že vek je naozaj iba číslo a ide o to, ako sa cítime, vidíme v zrkadle a nie koľko rokov naozaj máme. Možno práve u žien bude platiť známe prirovnanie k vínu – čím staršie, tým lepšie!

Prečítajte si tiež:
Obľúbená dovolenková destinácia: Je Srí Lanka pre turistov ešte stále taká atraktívna?

Blythe Danner, 73 rokov

Blythe Danner

Carmen Dell’Orefice, 84 rokov

Carmen Dell’Orefice

Goldie Hawn, 71 rokov

Goldie Hawn

Jane Fonda, 78 rokov

Jane Fonda

Jessica Lange, 67 rokov

Jessica Lange

Kris Jenner, 60 rokov

Kris Jenner

Naomi Judd, 70 rokov

Naomi Judd

Ornella Muti, 61 rokov

Ornella Muti

Priscilla Presley, 70 rokov

Priscilla Presley

Rita Rusic, 56 rokov

Rita Rusic

Sophia Loren, 81 rokov

Sophia Loren

Susan Sarandon, 69 rokov

Susan Sarandon

Zdroj: brightside.me

Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií