fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Milovníci online filmov, pozor! TOTO sú stránky, kde si ich môžete pozrieť zdarma

Kde sledovať online filmy zdarma a navyše z pohodlia domova? Vieme, ktoré stránky sa stanú vašimi obľúbenými.

online filmy zdarma
Zdroj: Pexels

Kedysi sme navštevovali videopožičovne a netrpezlivo čakali na nový film či seriál. O pár rokov neskôr, keď sa internet dostal takmer do každej domácnosti, sme začali filmy sťahovať priamo z internetu a delili sa o ne s priateľmi. Či už na USB alebo DVD. A dnes sme sa dostali do doby, kedy môžeme filmy aj seriály pozerať online bez toho, aby nám zahltili pamäť počítača. Stačí pripojenie na internet a správne kľúčové slovo vo vyhľadávači.

Online a zdarma

Napriek všetkému, pozrieť si dobrý film z pohodlia domova, nemusí byť vždy tak jednoduché, ako sa zdá. Reklamy či stránky plné vírusov môžu nie len pokaziť filmový večer ale aj narobiť problémy so zariadením, na ktorom film pozeráme. Nájsť si vhodnú stránku, kde môžme pozerať online filmy zdarma teda nie je ľahké, avšak nie úplne nemožné.

Online filmy zdarma
Zdroj: Pexels

Tento zoznam si určite odložte

Najfilmy a Topfilmy a Najserialy stránky, ponúkajú najširší výber online filmov zdarma. Výhodou je, že stránky sú bez registrácie. Palec hore aj za sekciu pripravujeme, kedy má divák prehľad o tom, na čo sa môže tešiť. Väčšinou sa prehrávajú na Verystream alebo Openload, čiže nesekajú. Komentáre pod filmom či seriálom sú tiež dobré. Divák vie, či sa film alebo seriál vôbec oplatí otvárať.

Bombuj ,online filmy zadarmo, si tiež po preklikaní asi 4 reklám môžete pozrieť aj na tomto webe.Výber máte z rôznych jazykov a titulkov. Komentáre sa nedajú dať, čo troška chýba.

Crackle je stránke, kde nájdete online filmy a seriály rovnako. Vyhľadávať môžete podľa názvu či žánru filmu. Stránka tiež svojim návštevníkom navrhuje každý deň video dňa.

ShareTV na tejto webovej stránke nájdete množstvo relácií, seriálov a filmov, ktoré sú vysielané v USA. Aj vďaka tomu nemusíte už viac čakať, kedy ich okopírujú televízie na Slovensku a pozerať ich môžete okamžite.

Sledujfilmy ponúka viac ako tisíc slovenských, českých ale aj zahraničných filmov. Vyhľadávať môžete podľa roku, kedy film vyšiel na trh, žánru či podľa toho, či chcete pozerať s dabingom alebo titulkami.

Snagfilms prináša svojim návštevníkom cez 10 000 filmov, dokumentov a televíznych relácií. Dokonca si môžete do vášho telefónu stiahnuť aj Snagfilms aplikáciu pre zariadenia s Android aj iOS.

Pozriserial.sk ak patríte k milovníkom seriálov, tak práve táto stránka je určená pre vás. Dexter, Ako som spoznal vašu matku, Walking Dead a mnohé iné. Stačí si len vybrať.

Zdroj: Pexels

Vzdelávacie online videá

Ak patríte k milovníkom dokumentárnych filmov a vzdelávacích videí, doporučujeme navštíviť jednu z týchto webových stránok:

PBS ponúka množstvo náučných videí, ktoré môžete sledovať zdarma.

TED túto stránku si zamilujete, ak patríte k milovníkom filozofie. Množstvo video-rozhovorov od svetových mysliteľov a činiteľov. Niektoré z nich dokonca obsahujú aj slovenské titulky.

WatchKnowLearn stránka je zameraná na vzdelávanie detí aj mládeže. Nájdete tu niekoľko tisíc vzdelávacích videí. Rozlišovať môžete podľa veku aj tém.

 

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií