fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Milovníci online filmov, pozor! TU si môžete pozrieť online filmy zdarma

Kde sledovať online filmy zdarma a navyše z pohodlia domova? Vieme, ktoré stránky sa stanú vašimi obľúbenými.

Máte tip? napíšte nám mailom

Kedysi sme navštevovali videopožičovne a netrpezlivo čakali na nový film či seriál. O pár rokov neskôr, keď sa internet dostal takmer do každej domácnosti, sme začali filmy sťahovať priamo z internetu a delili sa o ne s priateľmi. Či už na USB alebo DVD. A dnes sme sa dostali do doby, kedy môžeme filmy aj seriály pozerať online bez toho, aby nám zahltili pamäť počítača. Stačí pripojenie na internet a správne kľúčové slovo vo vyhľadávači.

Online filmy zdarma

Napriek všetkému, pozrieť si dobrý film z pohodlia domova, nemusí byť vždy tak jednoduché, ako sa zdá. Reklamy či stránky plné vírusov môžu nie len pokaziť filmový večer ale aj narobiť problémy so zariadením, na ktorom film pozeráme. Nájsť si vhodnú stránku, kde môžeme pozerať online filmy zdarma teda nie je ľahké, avšak nie úplne nemožné.

"<yoastmark

Tento zoznam si určite odložte

Topfilmy.to ide o stránku, kde nájdete online filmy zdarma . Výhodou je, že stránky sú bez registrácie. Palec hore aj za filter, kde si jednoducho navolíte rok či kategóriu. Filmy nesekajú a ak sa vám film páčil môžete ho okomentovať. Divák potom vie, či sa film alebo seriál vôbec oplatí otvárať.

Prečítajte si tiež:
Tetovanie nepodlieha žiadnej regulácii, Európska únia to chce mať pod palcom

Bombuj, online filmy zdarma, si tiež po preklikaní asi 4 reklám môžete pozrieť aj na tomto webe.Výber máte z rôznych jazykov a titulkov. Komentáre sa nedajú dať, čo troška chýba.

Sledujfilmy ponúka viac ako tisíc slovenských, českých ale aj zahraničných skrátka online filmy zdarma. Vyhľadávať môžete podľa roku, kedy film vyšiel na trh, žánru či podľa toho, či chcete pozerať s dabingom alebo titulkami.

Pozriserial.sk ak patríte k milovníkom seriálov, tak práve táto stránka je určená pre vás. Dexter, Ako som spoznal vašu matku, Walking Dead a mnohé iné. Stačí si len vybrať.

ShareTV na tejto webovej stránke nájdete množstvo relácií, seriálov a filmov, ktoré sú vysielané v USA. Aj vďaka tomu nemusíte už viac čakať, kedy ich okopírujú televízie na Slovensku a pozerať ich môžete okamžite.

Snagfilms prináša svojim návštevníkom cez 10 000 filmov, dokumentov a televíznych relácií. Dokonca si môžete do vášho telefónu stiahnuť aj Snagfilms aplikáciu pre zariadenia s Android aj iOS.

Prehrajto tu môžete sledovať online filmy bez reklamy. Stránka je však spoplatnená mesačnou platbou

Prečítajte si tiež:
Do kín pláva pokračovanie Pirátov z Karibiku!
Zdroj: Pexels

Vzdelávacie online videá

Ak patríte k milovníkom dokumentárnych filmov a vzdelávacích videí, odoporúčame navštíviť jednu z týchto webových stránok:

PBS ponúka množstvo náučných videí, ktoré môžete sledovať online filmy zdarma.

TED túto stránku si zamilujete, ak patríte k milovníkom filozofie. Množstvo video-rozhovorov od svetových mysliteľov a činiteľov. Niektoré z nich dokonca obsahujú aj slovenské titulky.

WatchKnowLearn stránka je zameraná na vzdelávanie detí aj mládeže. Nájdete tu niekoľko tisíc vzdelávacích videí. Rozlišovať môžete podľa veku aj tém.

Máte tip? napíšte nám mailom
Zdroj
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií