fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Petkovová zabojuje o post primátorky Šale, mesto potrebuje podľa nej zmenu a novú energiu

Na Mestskom úrade v Šali pracuje v rôznych pracovných pozíciách už takmer 30 rokov.

Máte tip? napíšte nám mailom

5.6.2022 (Webnoviny.sk) – O post primátorky mesta Šaľa sa bude v jesenných komunálnych voľbách uchádzať Anita Petkovová, dlhoročná zamestnankyňa mestského úradu. Mesto Šaľa podľa nej nutne potrebuje zmenu, novú energiu i jasnú víziu. O kandidatúre agentúru SITA informoval jej volebný tím.

„Poznám problémy, ktoré nás všetkých trápia. Žiaľ, nie k všetkým sa vedenie mesta za posledné roky postavilo čelom. Mnohé zostali bez povšimnutia alebo nedoriešené. Často počúvam kritiku na klesajúcu kvalitu života v rôznych oblastiach. V mnohých prípadoch opodstatnenú,“ uviedla Petkovová.

Obyvateľom Šale chce ponúknuť svoje skúsenosti zo samosprávy, pre ktorú pracuje takmer tri desaťročia. Jej cieľom je bezpečné, moderné, čisté, kultúrne mesto s fungujúcou samosprávou.

Anita Petkovová pracuje na Mestskom úrade v Šali od roku 1993. Nastúpila na ekonomické oddelenie, odvtedy prešla viacerými pracovnými pozíciami. Aktuálne pracuje v klientskom centre.

Viac k témam: Komunálne voľby
Zdroj: Webnoviny.sk – Petkovová zabojuje o post primátorky Šale, mesto potrebuje podľa nej zmenu a novú energiu © SITA Všetky práva vyhradené.

Máte tip? napíšte nám mailom
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií