fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Podľa doktorov bola neplodná. Šla na párty a tá jej zmenila život

Máte tip? napíšte nám mailom

Lekári jej tvrdili, že deti mať nebude, no jej syn  a životný príbeh vás presvedčia o opaku!

25- ročná  Austrálčanka Bianca Fazey bola celé roky v tom, že nikdy nebude môcť mať deti. Lekári jej to niekoľkokrát potvrdili, a tak si užívala bez toho, aby sa bála neželaného “prekvapenia”.

Keď sa raz išla zabaviť na diskotéku, stretla tam mladého, sympatického Jeremyho. Mal to byť len krátky románik, nakoniec sa však z Jeremyho stal otec Biancinho dieťaťa. Zúfalá Bianca nevedela, čo má robiť, pretože nemali na seba žiadny kontakt ani spoločných kamarátov.

Logan

Nakoniec zverejnila status, kde opisuje to, aká je šťastná, že jej rodičia pri nej stoja , a že by bola veľmi rada, ak by bol Jeremy súčasťou životy ich syna Logana. Najskôr jej nikto neodpovedal, ale potom sa stalo niečo nečakané, a Jeremy sa ozval so správou, že prevezme zodpovednosť.

Status

Bianca po takmer roku našla otca svojho syna, a  teší sa aj z niečoho navyše – Jeremy a Bianca sa dali dohromady, a teraz tvoria šťastnú, mladú rodinu.

Prečítajte si tiež:
Máj, lásky čas... Je to jeden z najkrajších mesiacov. Prečo?

Zdroj: facebook.com ; dailymail.com

Máte tip? napíšte nám mailom
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií