fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Neuveriteľný záber: Pohľad čerstvého novorodenca vám zlepší deň

Máte tip? napíšte nám mailom

Záber, ktorý sa podaril odfotografovať fotografovi Rodrigovi Kunstmannovi, sa stal hitom internetu. Pohľad novorodenca vás jednoducho dostane! 

Po príchode dieťaťa na svet sa zmení kolobeh celej rodiny. Niekedy je pri výnimočnej udalosti aj otec dieťaťa, inokedy napríklad aj fotograf. Rodičia malej Isabely, ktorá sa narodila 13. februára sa rozhodli, aby okamih narodenia zvečnil fotograf Rodrigo Kunstmann. Práve on sa venuje fotografovaniu svadieb, novorodencov a rôznych výnimočných udalostí v životoch ľudí.

Pohľad čerstvého novorodenca vám zlepší deň

V pôrodnej sále bol teda okrem rodičov a nemocničného personálu aj fotograf, ktorý bol pripravený zvečniť prvé sekundy po narodení. Isabela Pereira de Jesus prišla na svet s výrazom, ktorý vás určite rozosmeje.

"Hoje é meu parto e nem tenho roupa para esse evento "

Zveřejnil(a) Rodrigo Kunstmann Fotógrafo Profissional dne Sobota 15. února 2020

„Doširoka otvorila oči, ale neplakala. Najskôr sa zatvárila veľmi vážne, potom ju jej mama pobozkala a prestrihli pupočnú šnúru. Až po prestrihnutí začala plakať,” spomína si na nevídaný moment fotograf Rodrigo Kunstmann.

Fotograf hovorí o tom, že moment vážnej až znechutenej tváre malého novorodenca trval len niekoľko minút. Matka malej Isabely dokonca potvrdila, že si na ten moment ani len nespomína. Keď však uvidela fotografiu, pousmiala sa a povedala, že jej dcéra je už od prvých sekúnd pripravená stať sa matkou.

Prečítajte si tiež:
Zúbožený psík dostal druhú šancu na život. Takto krásne vyzerá po 8 mesiacoch

Len pár sekúnd

Pri pohľade na malého novorodenca vám určite napadne, že sa na svet vôbec netešil a že mu zrejme bolo lepšie v maminom brušku. Fotograf, ktorý zdieľal výnimočný okamih aj na sociálnej sieti, k fotografii napísal.

„Dnes som sa narodila a na túto udalosť nie som ani oblečená,” zavtipkoval fotograf Rodrigo Kunstmann.

Vedci naznačujú, že malé dieťa dokáže už po narodení rozlišovať tváre. Či sa malej Isabele nepáčila tvár vlastnej mamy alebo nemocničného personálu, je teda otázne. Kto však môže povedať, že si do rodinného albumu pridá fotografiu svojho dieťaťa s nahnevaným výrazom tváre len pár sekúnd po narodení? A keďže malé dieťa bude rásť ako z vody, o niekoľko rokov sa na vlastnej fotografii bude zabávať aj Isabela.

Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií