fbpx
POLICAJNÉ PÁTRANIE: Hľadajú si títo tínedžeri! O pomoc prosí slovenská i česká polícia

POLICAJNÉ PÁTRANIE: Hľadajú si títo tínedžeri! O pomoc prosí slovenská i česká polícia

Akékoľvek informácie o hľadaných IHNEĎ oznámte na čísle 158!

Polícia Slovenskej republiky a Polícia Českej republiky prosia občanov o pomoc pri pátraní po dvoch neplnoletých osobách.

Nezvestný je 15-ročný Slovák, Matej Kristián Pecko, a len 13-ročná Češka, Miroslava Novotná. Obaja odišli ešte v stredu do školy, no domov sa už nevrátili. Polícia upozorňuje, že dvojica môže byť spolu a môžu mať samovražedné sklony. Ak by ste mali akékoľvek informácie o hľadaných, okamžite volajte na číslo 158.

Popis Mateja

Popis osoby: zdanlivý vek asi 16 rokov, vysoký asi 186 cm, štíhlej postavy. Má rovné blond vlasy, po bokoch ostrihané na krátko a hnedé oči.
Popis oblečenia: krátke nohavice Reebok šedej farby s červeným lemovaním, obuté mal čierne tenisky so zelenými prvkami a so sebou mal tmavý ruksak

 

 

Zdroj: https://www.facebook.com/policiaslovakia/posts/2160959323934278

Foto: https://www.facebook.com/policiaslovakia/posts/2160959323934278

PREČÍTAJTE SI TIEŽ  Kontroverzná česká péčková herečka Daisy Lee prehovorila o drogách v erotickom priemysle! TAKTO to skutočne je
Google+ Linkedin

Volám sa Ivana a aj napriek tomu, že ma môžete stretnúť (takmer) vždy v čiernej, milujem farby. Tie sú v mojom vnútornom svete a nebojím sa ich premietnuť ani do mojich vlasov. Preto sa občas cítim ako chameleón. Okrem farieb ma baví tvorba poézie, či prózy, ale rozhodne aj článkov. Vďaka ním totiž môžem rozširovať obzory nielen sebe, ale aj čitateľom, čo je podľa môjho názoru skvelé.