fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Policajti chytili v Seredi Nemca, ktorého hľadal Interpol (foto)

Totožnosť muža potvrdili nemecké úrady.

Máte tip? napíšte nám mailom

18.10.2022 (Webnoviny.sk) – Občana Nemecka, po ktorom vyhlásil Štátny úrad kriminálnej polície v Mníchove národné pátranie, zadržali v Seredi v okrese Galanta.

Obvinenie z prechovávania drog

Mal pri sebe igelitku so sušenými rastlinami konope, z ktorých by sa dalo vyrobiť približne 129 jednorazových dávok marihuany.

Galantský vyšetrovateľ ho na základe predbežných výsledkov expertízy obvinil z prechovávania drog. Podľa slovenskej legislatívy mu za nedovolené držanie a prechovávania drog môže hroziť strata slobody na tri až sedem rokov.

Totožnosť potvrdili nemecké úrady

Ako informovala polícia na sociálnej sieti, muža kontrolovala v nedeľu pred obedom v priestoroch autobusovej stanice v Seredi hliadka mestskej polície. Keďže nevedel hodnoverne preukázať svoju totožnosť, hliadka žiadala o asistenciu seredských policajtov.

Neznámeho muža predviedli na policajnú stanicu, kde mu policajný technik odobral daktyloskopické odtlačky. Totožnosť potvrdili nemecké úrady s tým, že ide o osobu hľadanú Interpolom pre viaceré násilné a majetkové trestné činy.

Do rozhodnutia súdu o väzbe zostáva muž v cele policajného zaistenia. O väzbe sa rozhodne v najbližších hodinách.

V prípade, ak sa vám nezobrazil zdieľaný obsah nad týmto textom kliknite sem

Prečítajte si tiež:
Pri odvolávaní Sulíka bude Za ľudí proti, hnutie OĽaNO sa ešte na postoji nedohodli

Viac k témam: Krimi
Zdroj: Webnoviny.sk – Policajti chytili v Seredi Nemca, ktorého hľadal Interpol (foto) © SITA Všetky práva vyhradené.

Máte tip? napíšte nám mailom
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií