Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Policajti v súvislosti s nahlásenými výbušninami zvýšili monitoring škôl, dohliadajú na bezpečnosť žiakov (foto)

Na opatreniach sa zúčastňuje aj Mestská polícia v Bratislave.

9.5.2024 (SITA.sk) –
aktualizované 9. mája, 10:23

Policajti poriadkovej, kriminálnej a dopravnej polície Krajského riaditeľstva Policajného zboru v Bratislave prijali opatrenia v súvislosti s nahlásenými výbušnými systémami na školách v Bratislavskom kraji.

Opatrenia súvisia so zvýšeným monitoringom škôl, na zachovanie bezpečnosti v školách a ich bezprostrednej blízkosti. Informuje o tom bratislavská krajská polícia na sociálnej sieti. Na opatreniach sa zúčastňuje aj Mestská polícia v Bratislave.

V prípade, ak sa vám nezobrazil zdieľaný obsah nad týmto textom kliknite sem

Na bezpečnosť dohliadajú aj policajti v celom Trnavskom kraji. Hliadky podľa trnavskej polície zabezpečili pre 252 škôl, do opatrení bolo nasadených 240 policajtov poriadkovej, ale aj kriminálnej, dopravnej či železničnej polície Krajského riaditeľstva PZ v Trnave spolu s 25 príslušníkmi mestských polícií.

V pohotovosti boli aj psovodi so služobnými psami a trnavskí „kukláči“. Pred školami budú opäť aj v piatok. Rovnaké opatrenia robí polícia vo všetkých krajoch na Slovensku.

Viac k témam: Bombový poplach, bratislavská krajská polícia
Zdroj: SITA.sk – Policajti v súvislosti s nahlásenými výbušninami zvýšili monitoring škôl, dohliadajú na bezpečnosť žiakov (foto) © SITA Všetky práva vyhradené.

Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií