fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Poľský kanonier Lewandowski zažaloval svojho bývalého agenta, ktorý ho mal vydierať

Cezary Kucharski žiadal od vychýreného zakončovateľa a jeho manželky 20 miliónov eur.

Máte tip? napíšte nám mailom

21.5.2022 (Webnoviny.sk) – Poľská prokuratúra vzniesla obvinenie z vydierania voči Cezarymu Kucharskému, ktorý v rokoch 2008 až 2018 pracoval ako agent poľského futbalového útočníka Roberta Lewandowského. Kucharski mal vydierať práve svojho hviezdneho klienta.

Lewandowského a jeho manželku verejne obvinil z daňových nezrovnalostí v Nemecku a žiadal od nich 20 miliónov eur ako odmenu za to, že nebude publikovať detaily. Futbalista poprel akékoľvek pochybenie a svojho bývalého agenta zažaloval.

Cezary Kucharski bol v minulosti hráčom poľskej futbalovej reprezentácie a neskôr bol aj súčasťou zákonodarného zboru. Prípadom sa vyšetrovatelia zaoberali od jesene 2020, vtedy ho polícia zadržala a vykonala prehliadku v jeho dome aj kancelárii.

Ak súd Kucharského uzná za vinného, hrozia mu až tri roky za mrežami. Niekdajší agent elitného zakončovateľa Bayernu Mníchov sa aktuálne zotavuje v Španielsku, kde ho v úvode roka hospitalizovali a zdravotný stav lekárov prinútil uviesť ho do umelého spánku.

Viac k témam: Vydieranie
Zdroj: Webnoviny.sk – Poľský kanonier Lewandowski zažaloval svojho bývalého agenta, ktorý ho mal vydierať © SITA Všetky práva vyhradené.

Prečítajte si tiež:
Martin Škrtel zavesí kopačky na klinec, s kariérou sa rozlúči v zápase proti Dunajskej Strede (video)
Máte tip? napíšte nám mailom
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií