fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Prezident Donald Trump a Melania Trumpová majú pozitívny test na COVID-19

Máte tip? napíšte nám mailom

Prezident Donald Trump a prvá dáma Melania Trump mali pozitívny test na koronavírus. Prezident to oznámil dnes skoro ráno, informuje CNN. 

,,Dnes večer sme s @FLOTUS  (Melania Trump) mali pozitívny test na COVID-19. Okamžite začneme s našim karanténnym a zotavovacím procesom. Zúčastníme sa toho SPOLU!”  Trump tweetoval pred pár minútami.
V poznámke, ktorá bola vydaná novinárom, informoval prezidentov lekár, veliteľ námorníctva Dr. Sean Conley, o potvrdení pozitívnych testov.
„Prezident aj prvá dáma sú v tejto chvíli v poriadku a plánujú počas rekonvalescencie zostať doma v Bielom dome,“ napísal Conley.
„Lekársky tím Bieleho domu a ja budeme naďalej bdieť a oceňujem podporu poskytovanú niektorými z najväčších lekárskych odborníkov a inštitúcií v našej krajine,“ napísal Conley bez bližšieho vysvetlenia, aká pomoc sa Bielemu domu poskytuje.
„Ubezpečujeme vás, že očakávam, že prezident bude pokračovať v plnení svojich povinností bez prerušenia, kým sa bude zotavovať, a budem vás informovať o ďalšom vývoji,“ napísal.
Prezident vo štvrtok neskoro večer uviedol, že plánuje karanténu, pretože jeho najbližší pracovníci mali pozitívny test na koronavírus.
,,Hicks, ktorý tak tvrdo pracoval, a nedal ani len malú prestávku, má práve pozitívny test na Covid-19. Hrozné! S prvou dámou čakáme na naše výsledky testov. Medzitým začneme náš karanténny proces!”  tweetoval Trump vo štvrtok večer.
Máte tip? napíšte nám mailom
Zdroj CNN
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií