fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Prezident Putin je veľmi zdravý, klebety o jeho stave podľa šéfa CIA nie sú pravdivé

Vladimir Putin sa nedávno na fotografiách objavil s akoby opuchnutou tvárou, čo viedlo k špekuláciám, či nepodstupuje liečbu nejakého ochorenia.

Máte tip? napíšte nám mailom

21.7.2022 (Webnoviny.sk) – Ruský prezident Vladimir Putin je, napriek „množstvu klebiet” o jeho zdraví, „celkovo veľmi zdravý”, myslí si vysoký predstaviteľ amerických spravodajských služieb. Informuje o tom spravodajský portál CNN.

Viac o téme: Vojna na Ukrajine

„Koluje množstvo klebiet o zdraví prezidenta Putina, no pokiaľ vieme, je celkovo veľmi zdravý,” reagoval na otázku o Putinovom zdraví a stabilite riaditeľ CIA Bill Burns. Poznamenal pritom, že jeho verejné vyjadrenie nepredstavuje „formálny posudok spravodajskej služby”.

Zobraziť fotogalériu k článku:
Vojna na Ukrajine (fotografie)

Putin sa nedávno na fotografiách objavil s akoby opuchnutou tvárou, čo viedlo k špekuláciám, či nepodstupuje liečbu nejakého ochorenia. Kremeľ pritom už skôr poprel, že by mal prezident zdravotné problémy. Americkí politici a bývalí diplomati začali o Putinovej stabilite a zdravotnom stave otvorene pochybovať po tom, ako Rusko vo februári zaútočilo na Ukrajinu.

Viac k témam: rusko-ukrajinský konflikt, Ruský prezident
Zdroj: Webnoviny.sk – Prezident Putin je veľmi zdravý, klebety o jeho stave podľa šéfa CIA nie sú pravdivé © SITA Všetky práva vyhradené.

Prečítajte si tiež:
Eurokomisia zakázala prepravu ruských sankcionovaných tovarov cez územie EÚ po železnici, dôvodom je kontrola obchodných tokov
Máte tip? napíšte nám mailom
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií