fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Priemyselný objekt v ruskej Belgorodskej oblasti bol podľa gubernátora terčom útoku, v jeho časti vypukol požiar

Belgorodská oblasť hraničí s ukrajinskou Charkivskou oblasťou, ktorú ukrajinské jednotky začiatkom septembra z väčšej časti oslobodili.

Máte tip? napíšte nám mailom

6.11.2022 (Webnoviny.sk) – Priemyselné zariadenie v Grajvoronskom okrese v ruskej Belgorodskej oblasti sa stalo terčom útoku a časť z neho zachvátil požiar.

V nedeľu to na Telegrame uviedol gubernátor spomenutej oblasti Viačeslav Gladkov. Poznamenal, že nastalo vznietenie nádrže s rozpúšťadlom.

Viac o téme: Vojna na Ukrajine

Podľa neho neevidujú žiadne obete. Gladkov dodal, že až do 21. novembra vyhlásili v oblasti zvýšený stupeň hrozby „teroristických útokov“.

Belgorodská oblasť hraničí s ukrajinskou Charkivskou oblasťou, ktorú ukrajinské jednotky začiatkom septembra z väčšej časti oslobodili od ruských okupantov.

Viac k témam: rusko-ukrajinský konflikt
Zdroj: Webnoviny.sk – Priemyselný objekt v ruskej Belgorodskej oblasti bol podľa gubernátora terčom útoku, v jeho časti vypukol požiar © SITA Všetky práva vyhradené.

Máte tip? napíšte nám mailom
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií