fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Primátor Dolného Kubína Ján Prílepok chce v komunálnych voľbách obhájiť svoj post

V komunálnych voľbách pred štyrmi rokmi získal v konkurencii ďalších šiestich kandidátov viac ako 56 percent hlasov.

Máte tip? napíšte nám mailom

27.7.2022 (Webnoviny.sk) – Tri mesiace pred jesennými komunálnymi voľbami oznámil svoj záujem pokračovať v primátorskej funkcii primátor Dolného Kubína Ján Prílepok. O svojom zámere podať opätovnú nezávislú kandidatúru informoval na sociálnej sieti.

„V nasledujúcich komunálnych voľbách sa chcem aj ja uchádzať o vašu dôveru. Kandidovať budem na pozíciu primátora mesta Dolný Kubín a záujmy nášho mesta, ale aj celého okresu a Oravy, by som chcel presadzovať opäť v Žilinskom samosprávnom kraji,” uviedol Prílepok.

Prílepok je v primátorskej funkcii prvé volebné obdobie, v komunálnych voľbách pred štyrmi rokmi získal v konkurencii ďalších šiestich kandidátov viac ako 56 percent hlasov.

Na primátorskej stoličke vystriedal Romana Matejova, ktorý po dvoch volebných obdobiach už nekandidoval.

Viac k témam: Komunálne voľby
Zdroj: Webnoviny.sk – Primátor Dolného Kubína Ján Prílepok chce v komunálnych voľbách obhájiť svoj post © SITA Všetky práva vyhradené.

Máte tip? napíšte nám mailom
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií