fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Prineste do svojej spálne vzrušenie a vášeň! Vieme, ako na to

Máte tip? napíšte nám mailom

Máte pocit, že sa váš sexuálny život  dostal do slepej uličky a túžite po niečom horúcejšom? Máme riešenie! Prineste do svojej spálne vzrušenie a vášeň a pripravte sa na krásne chvíle so svojím partnerom.

Pripravte sa na vzrušenie a vášeň  – Koreň Maca podporuje sexuálnu kondíciu

Muži, zbystrite pozornosť. Maca sa považuje za prírodné afrodiziakum, ktoré zlepšuje problémy s erekciou. Tento problém je veľmi nepríjemný a nikomu sa o ňom nechce hovoriť nahlas. Našťastie, je tu pomoc z prírody, ktorá vás ho zbaví za pár týždňov. Pri pravidelnom používaní Maca Peruánska zlepšuje erekciu a sexuálnu výdrž. Výhodou je, že pôsobí postupne a nemá žiadne zdravotné riziká. Vzrušenie a vášeň sa tak vrátia do vášho partnerského života.

Výborne pôsobí na sexualitu

Nie je žiadnym tajomstvom, že Maca zvyšuje libido a vaša sexuálna túžba neuveriteľne narastie. U mužov dvojnásobne zväčšuje počet spermií a priaznivo ovplyvňuje aj ich kvalitu. Na svoje si ale prídu aj dámy. Zlepšuje náladu a pôsobí ako afrodiziakum. Je to vynikajúca kombinácia, vďaka ktorej bude vzrušenie a vášeň v spálni pravidelné. Užijú si to obaja partneri a možno tak ľahšie prekonajú rôzne problémy.

Prečítajte si tiež:
Slovenská, prírodná, poctivá, voňavá, estetická a nenáhlivá. Taká je kozmetika značky Modrá púpava

Magnetifico

Explózia vášne s prírodnými afrodiziakami

Noc plná vášnivého sexu sa ľahko stane skutočnosťou s afrodiziakom Elixir of love. Obsahuje bylinné výťažky, ktoré sa v ľudovej medicíne používali na zväčšenie túžby u mužov i žien. Najjednoduchšie je kúpiť si afrodiziaká v tekutej forme. Iba ich vypijete a necháte sa unášať vášňou, ktorú pocítite tak, ako už dávno nie. Nemusíte sa vôbec báť vedľajších účinkov, sú to bezpečné produkty s Certifikátom zdravotnej bezpečnosti od Štátneho zdravotného ústavu. Ešte stále váhate? Máme ďalší skvelý tip.

vášeň a vzrušenie

Feromónové parfumy pre silnejší zážitok

Spomínate si, ako sa vám z vašej prvej lásky podlomili kolená, srdce búšilo ako o život a predstavovali ste si len to, ako ju pomaly vyzliekate? Každý z nás vyžaruje feromóny – látky, ktorými priťahuje opačné pohlavie. Pošteklite svoju fantáziu a kúpte sebe i svojej polovičke feromónové parfémy. Okamžite vzbudíte záujem, posilníte svoje sebavedomie a zažijete orgazmus, na aký sa nezabúda. Vôňa veľmi intenzívne pôsobí na naše zmysly a dokáže vyvolať spomienky a zlepšiť náladu. Nesmieme zabudnúť ani na to, ako príjemne sa budete cítiť. K tým najznámejším patria jednoznačne feromónové parfumy Magnetifico, ktoré zaujmú aj krásnym flakónom.

Prečítajte si tiež:
Google Translate bude fungovať v ktorejkoľvek Android aplikácií

feromónový parfum

Dokonalý večer vo dvojici

Sex je prirodzenou súčasťou našich životov a oboch partnerov by mal napĺňať rovnakou spokojnosťou a šťastím. Chcete sa vyhnúť všednosti? Máme plán na večer plnú vzrušenia a vášne. Zapáľte si afrodiziakálnu vonnú sviečku, ktorá vytvorí zvodnú, intímnu a túžbou nabitú atmosféru. Venujte pozornosť dotyku, ktorý je jedným z krásnych prejavov lásky. Prírodné masážne oleje naštartujú vaše zmysly a fantáziu. Nakoniec, keď sa vaše telá začnú prepletať, si vyberte lubrikačný gél, ktorý môže splniť hneď niekoľko funkcií. Obohaťte svoj sexuálny život o niečo nové a nedovoľte stereotypu, aby sa vkradol za dvere vašej spálne.

afrodiziakálna vonná sviečka

Osviežiť si intímny život môžete jednoduchým nákupom. Ak vás spomenutí pomocníci na vzrušenie a rozkoš zaujali, môžete sa na ne pozrieť lepšie v eshope Intímne nákupy.

Máte odvahu a chuť zmeniť svoj sexuálny život? Napíšte nám do komentára, ktorý produkt by ste radi skúsili.

Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií