fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Putin obvinil USA z rozdeľovania ruskej spoločnosti, vyzval prokurátorov na rýchlejšie blokovanie demonštrácií

Spojené štáty chcú podľa Vladimira Putina zničiť Rusko zvnútra, ale ich plány zlyhali.

Máte tip? napíšte nám mailom

25.4.2022 (Webnoviny.sk) – Ruský prezident Vladimir Putin obvinil Spojené štáty a ich spojencov z rozdeľovania ruskej spoločnosti. Tiež chcú podľa neho zničiť Rusko zvnútra, ale ich plány zlyhali. Povedal to počas stretnutia s najvyššími predstaviteľmi generálnej prokuratúry, kde tiež okrem iného spomenul „bezprecedentné západné sankcie“ voči Rusku.

Viac o téme: Rusko-ukrajinský konflikt

Putin vyzval ruských prokurátorov, aby konali rýchlejšie pri blokovaní nepovolených demonštrácií organizovaných zo zahraničia. Mali by sa tiež podľa neho zamerať na odhaľovanie „otvorených provokácií“ proti ruskej armáde, ktoré údajne zahŕňajú medzinárodné médiá a sociálne platformy.

Zobraziť fotogalériu k článku:
Vojna na Ukrajine (fotografie)

Viac k témam: rusko-ukrajinský konflikt, Ruský prezident
Zdroj: Webnoviny.sk – Putin obvinil USA z rozdeľovania ruskej spoločnosti, vyzval prokurátorov na rýchlejšie blokovanie demonštrácií © SITA Všetky práva vyhradené.

Máte tip? napíšte nám mailom
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií