Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Remišová chce odsúdiť škandalózne správanie Fica, prekročil všetky červené čiary

Uznesenie predložila poslankyňa Veronika Remišová.

7.5.2024 (SITA.sk) – Poslanci parlamentu odštartovali utorkový rokovací deň 12. parlamentnej schôdze diskusiou k uzneseniu o odsúdení škandalózneho správania predsedu vlády Roberta Fica (Smer-SD).

Uznesenie predložila poslankyňa Veronika Remišová (klub hnutia Slovensko), ktorá tvrdí, že premiér mimoriadne nevhodným a agresívnym spôsobom ponížil štátnych úradníkov a zdegradoval úroveň verejnej debaty.

Materiál na rokovanie Remišová predložila z dôvodu, že premiér svojím výrokom na adresu predsedu Úradu pre reguláciu sieťových odvetví a jeho kolegov prekročil všetky červené čiary normálneho správania.

Zbabelo zvaľuje vinu na štátnych úradníkov len preto, že je sám neschopný naplniť svoje predvolebné sľuby o nižších cenách energií. Označením úradníkov za teroristov, ktorých by ,uškrtil´, Robert Fico úplne dehonestoval funkciu predsedu vlády. Nenávistnou a lživou rétorikou vytvára z vybraných ľudí verejných nepriateľov, čo je v štandardnej demokratickej krajine absolútne neprípustné,“ odôvodnila predloženie uznesenia Remišová.

Viac k témam: Premiér Slovenskej republiky, Rokovanie NR SR
Zdroj: SITA.sk – Remišová chce odsúdiť škandalózne správanie Fica, prekročil všetky červené čiary © SITA Všetky práva vyhradené.

Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií