Respot, Mravec a Shomi sa stretli v spoločnom klipe Nevieš kedy

Respot, Mravec a Shomi sa stretli v spoločnom klipe Nevieš kedy

Koncom marca vyšiel song Nevieš kedy, ako echo na album RESPOT& MRAVEC_(NE)ZMYSEL 2016, v ktorom hosťuje aj úspešný slovenský freestyler SHOMI! A to nie je všetko!


Respot a Mravec si na pomoc prizvali aj bývalú superstáristku Veroniku Danišovú, ktorá zapožičala svoje vokály na koniec skladby. O hudbu sa postaral Veronikin brat Július Daniš tzv. Julco a kameru a strih celého klipu má na starosti Patrik Grečmal (Dope production), ktorý sa podieľal aj na videoklipe 4D Dážď nezastavíš, eufória a pod.

3d6f68f8-0c96-44fb-8754-7b297e6403bb

 Pripravujú album!

Môžeme už prezradiť že na albume sa nájdu producenti / beatmakeri ako SMART, INFINIT, GRIZLLY, KAAPO, CREAME a z tých menej známych JULCO, NEUTRAL, SATURY, ARNÝ.
Z MC´S, ktorí prijali pozvanie a ocitnú sa na albume sú PUERTO, SHOMI, TOMY KOTTY z Art Priority tak isto jeho kolega Šimon Swibidie so svojou gitarkou na inej skladbe. Tak isto spomínaná VERONIKA DANIŠOVÁ na vokáloch, CARTER z Aferas a skreče na dve skladby priniesol DJ CRXO.
 Momentálne sa mastruje posledná skladba a dokončuje booklet. Album bude niesť názov (NE)ZMYSEL.
 Čoskoro vyjde von Tracklist,  a neskôr snippet , a čaká nás aj nový videoklip.
8e328e21-45e0-4ed0-8b29-703ddec043f6

RESPOT & MRAVEC – Nevieš kedy ft. SHOMI prod. Julco |OFFICIAL VIDEO|

[button color=”blue” size=”big” alignment=”center” rel=”follow” openin=”newwindow” url=”https://www.facebook.com/Mravecofficial”]Mravecofficial[/button]

[button color=”blue” size=”big” alignment=”center” rel=”follow” openin=”newwindow” url=”https://www.facebook.com/RESPOTmusic”]RESPOTmusic[/button]

PREČÍTAJTE SI TIEŽ  Igor Kmeťo a Rytmus prichádzajú so sviežou novinkou Oni chcú ma mať
Google+ Linkedin

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*

*

*