fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Rodinný dom v Námestove v noci zachvátil požiar. Dvoch ľudí sa podarilo evakuovať, jeden však zomrel

Oheň zasiahol prízemie dvojpodlažného rodinného domu.

Máte tip? napíšte nám mailom

26.7.2022 (Webnoviny.sk) – Jednu obeť si vyžiadal nočný požiar rodinného domu na Hviezdoslavovej ulici v Námestove. Informoval o tom hovorca Krajského riaditeľstva Hasičského a záchranného zboru v Žiline Michal Kypus.

Oheň vznikol v prízemí dvojpodlažného rodinného domu.

„Pri prieskume hasiči našli dve osoby, z toho jednu imobilnú, ktoré boli evakuované z budovy a po príchode záchrannej zdravotnej služby odovzdané do ich opatery. Požiar sa podarilo po dvadsiatich minútach lokalizovať. V miestnosti, odkiaľ sa šíril požiar, bola nájdená ešte jedna osoba bez známok života,” uviedol Kypus.

Po skontrolovaní interiéru a po dohasení lokálnych ohnísk a odvetraní bol požiar po pol hodine zlikvidovaný. „Na miesto bola privolaná polícia, obhliadajúci lekár a zisťovateľ príčin požiarov,” dodal Kypus.

Viac k témam: Požiar domu
Zdroj: Webnoviny.sk – Rodinný dom v Námestove v noci zachvátil požiar. Dvoch ľudí sa podarilo evakuovať, jeden však zomrel © SITA Všetky práva vyhradené.

Máte tip? napíšte nám mailom
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií