fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Ronaldo vyviazol s napomenutím za zničenie fanúšikovho telefónu, za vyčíňanie sa ospravedlnil a škodu nahradil

Portugalčan pri odchode z hracej plochy vytrhol jednému z domácich fanúšikov z rúk mobilný telefón a poškodil ho.

Máte tip? napíšte nám mailom

18.8.2022 (Webnoviny.sk) – Portugalský futbalista Cristiano Ronaldo vyviazol s napomenutím od polície v súvislosti s incidentom spred niekoľkých mesiacov na trávniku liverpoolského tímu FC Everton.

Fanúšikovi zničil telefón

Päťnásobný najlepší hráč sveta vtedy v návale frustrácie z prehry jeho mužstva Manchester United (0:1) pri odchode z hracej plochy vytrhol jednému z domácich fanúšikov z rúk mobilný telefón a poškodil ho.

Polícia v Liverpoole, ktorá incident vyšetrovala, v stredu vo vyhlásení uviedla, že „záležitosť je teraz uzavretá“. “Môžeme potvrdiť, že 37-ročný muž dobrovoľne prišiel a bol vypočúvaný v súvislosti s obvinením z ublíženia na zdraví a spôsobenia škody. Záležitosť bola vyriešená formou podmienečného napomenutia,“ informovala liverpoolská polícia.

Výbuch emócií po prehre

Podľa britského práva je napomenutie v podstate akýmsi varovaním, ktoré vydá polícia v prípade menších priestupkov, ak sa k nim zúčastnené osoby priznajú.

Podmienečné napomenutie znamená, že osoba, ktorej sa týka, musí splniť aj určitú podmienku, napríklad nahradiť poškodený majetok.

Po incidente sa Cristiano Ronaldo ospravedlnil za svoje správanie na sociálnych sieťach, ktoré sám nazval „výbuchom“. Dotknutého fanúšika Evertonu osobne pozval, aby „na znak fair-play a športového ducha“ sledoval stretnutie na manchesterskom štadióne Old Trafford.

Prečítajte si tiež:
Bude si Messi obliekať dres PSG aj budúci rok? Klub mu plánuje predložiť návrh novej zmluvy

Viac k témam: Futbalový fanúšik, Incident, Vyšetrovanie
Zdroj: Webnoviny.sk – Ronaldo vyviazol s napomenutím za zničenie fanúšikovho telefónu, za vyčíňanie sa ospravedlnil a škodu nahradil © SITA Všetky práva vyhradené.

Máte tip? napíšte nám mailom
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií