fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Rozvrat právneho štátu na Slovensku eurokomisia nezistila, máme lepšie výsledky ako za éry Smeru (video)

Všetky tie nezmysly a klamstvá, ktoré tu podľa Milana Vetráka šíri opozícia dva roky o tejto vláde, sú len ich vlastnými výmyslami.

Máte tip? napíšte nám mailom

19.7.2022 (Webnoviny.sk) – Správa Európskej komisie o stave právneho štátu na Slovensku nekonštatuje žiadny jeho rozvrat. Na utorkovej tlačovej besede to zdôraznil šéf Ústavnoprávneho výboru Národnej rady SR Milan Vetrák (OĽaNO).

Vetrák pritom doplnil, že rovnaké stanovisku už vzišlo aj z Ústavného súdu SR a tiež z Generálnej prokuratúry SR. „To znamená, že všetky tie nezmysly a klamstvá, ktoré tu šíri opozícia dva roky o tejto vláde, sú len ich vlastnými výmyslami,“ povedal Vetrák. Zároveň skonštatoval, že v oblasti stavu justície, ako aj boja proti korupcii, má Slovensko v súčasnosti lepšie výsledky, ako to bolo za vlád Smeru-SD.

„To konštatuje aj Európska komisia vo svojej tohtoročnej správe,“ uviedol Vetrák. Zároveň dodal, že komisia nenašla právne nedostatky pri protipandemických opatreniach.

V prípade, ak sa vám nezobrazil zdieľaný obsah nad týmto textom kliknite sem

Viac k témam: Paragraf 363 Trestného poriadku
Zdroj: Webnoviny.sk – Rozvrat právneho štátu na Slovensku eurokomisia nezistila, máme lepšie výsledky ako za éry Smeru (video) © SITA Všetky práva vyhradené.

Prečítajte si tiež:
Zuzana Plačková a jej manžel už nie sú obvinení, rozhodla Generálna prokuratúra
Máte tip? napíšte nám mailom
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií