fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Rus v metre predstieral, že má koronavírus: Za vtip mu hrozí 5 rokov

Máte tip? napíšte nám mailom

Rus sa snažil v metre nachytať ľudí, že je nakazený koronavírusom. Za nemiestny vtip zaplatí pokutu a pôjde za mreže. 

Koronavírus sa objavil po prvýkrát koncom roka v čínskom meste Wu-Chan. Do dnešného dňa na nákazu zomrelo viac ako tisíc ľudí. Nákaza sa však rozšírila aj do iných krajín a tak niektorí ľudia podliehajú panike. Aj na Slovensku bolo hospitalizovaných 31 pacientov, no koronavírus sa v ich tele nepotvrdil. Slovenský premiér však potvrdil, že aj keby sa na Slovensku objaví nákaza, krajina je pripravená.

Rus predstieral koronavírus

Ak ste si však mysleli, že ste v súvislosti s koronavírusom počuli a videli všetko, ste na omyle. Nasledujúce video je len potvrdením, že ľudská hlúposť naozaj nemá hraníc. 

Incident sa odohral v moskovskom metre a na záberoch je vidieť mladíka, ktorý má na sebe rúško a padá k zemi. Následne sa začne triasť, čím vyvolá u ľudí ešte väčšiu paniku. Najskôr sa mu snažili pomôcť, no keď niekto zakričal slovo koronavírus, všetky sa rozhodli, že bude predsa len lepšie od muža utiecť.

Prečítajte si tiež:
Pipi Dlhá Pančucha je poriadne zmenená! Takto dnes vyzerá predstaviteľka pehavého dievčatka s ryšavými vlasmi

Nakoniec však vysvitlo, že Rus svoj zdravotný stav iba predstieral a vďaka svojmu žartu sa dostal do poriadneho problému. Za nemiestny vtip mu nehrozí len pokuta vo výške 712 eur, ale aj väzenie. Mladík by si mal podľa DailyMail odsedieť až päť rokov.

Za nemiestny žart mu hrozí väzenie

Polícia sa k videu dostala cez stránku, ktorá zhromažďuje vtipné videá. Muž sa k incidentu priznal a ani sa nebránil zatykaču. Mladíkov advokát sa snažil situáciu uviesť na pravú mieru. Povedal, že cieľom videa nebolo nachytať cestujúcich v metre. Rus chcel vraj upozorniť na prevenciu pred koronavírusom a dať najavo, že rúška sú naozaj dôležité.

Polícia v týchto dňoch pátra po ďalších mužoch z videa, ktorí kričali, že ich kamarát je nakazený vírusom. Čína dokonca začala zatýkať ľudí, ktorí zdieľajú videá z čínskych nemocníc.

 

Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií