fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Rusi sú podľa Zelenského čoraz viac toxickejší, môžu plánovať rozmiestnenie chemických zbraní (video)

Zelenskyj varoval, že ruskí vojaci pri ustupovaní zanechali po sebe „desiatky, ak nie stovky tisíc“ nebezpečnej munície.

Máte tip? napíšte nám mailom

12.4.2022 (Webnoviny.sk) – Rusko sa čoraz viac stráni medzinárodného spoločenstva a s pokračujúcou inváziou je každým dňom toxickejšie. Ako referuje spravodajský web BBC, v nočnom prejave to povedal ukrajinský prezident Volodymyr Zelenskyj.

Viac o téme: Rusko-ukrajinský konflikt

Varoval, že ruskí vojaci pri ustupovaní zanechali po sebe „desiatky, ak nie stovky tisíc“ nebezpečnej munície. „Okupanti nechali míny všade. V domoch, ktorých sa zmocnili, na uliciach, na poliach… Zamínovali majetok našich ľudí, autá, dvere,“ dodal.

Zobraziť fotogalériu k článku:
Vojna na Ukrajine (fotografie)

Zelenskyj zároveň varoval, že Rusko môže plánovať rozmiestnenie chemických zbraní na Ukrajine, a dodal, že tieto obavy berú „tak vážne, ako je to len možné“. Vyzval Ukrajincov, aby posilnili svoje odhodlanie.

V prípade, ak sa vám nezobrazil zdieľaný obsah nad týmto textom kliknite sem

Viac k témam: rusko-ukrajinský konflikt
Zdroj: Webnoviny.sk – Rusi sú podľa Zelenského čoraz viac toxickejší, môžu plánovať rozmiestnenie chemických zbraní (video) © SITA Všetky práva vyhradené.

Máte tip? napíšte nám mailom
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií