fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Šetrenie s Wolt+ využívajú už tisícky zákazníkov, po novom už aj Košičania

Možnosť ušetriť na donáške prostredníctvom lojalitného programu Wolt+ majú už aj zákazníci v Košiciach.

Máte tip? napíšte nám mailom

23.11.2022 (Webnoviny.sk) – Možnosť ušetriť na donáške prostredníctvom lojalitného programu Wolt+ majú už aj zákazníci v Košiciach. Spoločnosť Wolt sa ho po úspešnom štarte v hlavnom meste rozhodla priniesť aj Košičanom. Vychádza tak v ústrety svojim verným zákazníkom, ktorí vďaka predplatnému neplatia poplatky za donášku a získajú ďalšie výhody. Po necelom mesiaci využívajú Wolt+ v Bratislave už tisícky zákazníkov, ktorí vedia na cene donášky jedla či tovarov ušetriť mesačne desiatky eur. Každý piaty nákup je realizovaný s výhodou Wolt+.

Spoločnosť Wolt priniesla v čase, kedy ľudia vnímajú zdražovanie pri nákupe potravín a jedla citlivo, ideálny spôsob, ako ušetriť aj na poplatkoch za ich donášku. Vďaka lojalitnému programu Wolt+ uvítali Bratislavčania možnosť ušetriť na cene donášky a získali aj ďalšie výhody. Zákazníci zapojení vo Wolt+ najviac objednávajú jedlá z reštaurácií ale aj potraviny z bratislavských Wolt Marketov.

Tešíme sa z obľúbenosti nášho vernostného programu Wolt+. Nečakali sme, že ním oslovíme hneď takú veľkú bázu zákazníkov, a preto sme sa rozhodli ho urýchlene ponúknuť aj v Košiciach, kde chceme tiež podporiť našich lojálnych zákazníkov. So službou Wolt+ tak získajú okrem úspory na poplatkoch za doručenie aj ďalšie benefity, ako napríklad 5 %-ný cashback pri osobnom vyzdvihnutí jedla z prevádzky, či zvýhodnené ponuky pri nákupe potravín,” uvádza Tomáš Beniak, generálny riaditeľ Wolt Slovensko.

Prečítajte si tiež:
Zaujímajú vás ekonomické témy? Union prichádza s novými podcastami pod názvom Zdravý biznis

Možnosť ušetriť desiatky eur v Bratislave a Košiciach

V Bratislave si zákazníci Wolt+ môžu dopriať doručenie zdarma z vyše 500 reštaurácií a obchodov vrátane donášky potravín od partnerov ako Billa či Wolt Market. V Košiciach môžu zákazníci objednávať z ponuky Wolt+, v ktorej je viac ako 100 reštaurácií a obchodov vrátane nákupu potravín z Wolt Marketu.

Členom lojalitného programu Wolt+ sa môže zákazník stať jednoducho – stačí si otvoriť aplikáciu Wolt. Prvý mesiac môže vyskúšať službu zdarma, neskôr ju má za fixný mesačný poplatok 5,99 eur. V rámci neho získa neobmedzený počet donášok v jeho okruhu 3,5 km, a to na všetky objednávky z reštaurácií a obchodov na platforme, ktoré sú označené logom W+. Mimo programu sa pritom cena donášky mimo programu sa bežne pohybuje od 1,49 do 3,49 eur v závislosti od vzdialenosti. Minimálna hodnota košíka pri nákupe z reštaurácií je 8 EUR a pri nákupe potravín 15 EUR.

Informačný servis

Viac k témam: Donáška jedla, PR, Šetrenie, Wolt
Zdroj: Webnoviny.sk – Šetrenie s Wolt+ využívajú už tisícky zákazníkov, po novom už aj Košičania © SITA Všetky práva vyhradené.

Prečítajte si tiež:
Košická Hlavná ulica bude mať na najbližších pár týždňov svoju novú dominantu, je ňou tri tony vážiaca jedľa biela
Máte tip? napíšte nám mailom
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií