fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Slavia Capital považuje spájanie svojho bývalého zamestnanca s PPA za ohováranie

Slavia Capital vyjadruje preto rozhorčenie, ako isté osoby verejným šírením lží, ohováraním a fabuláciami poškodzujú povesť a profesionálny kredit konkrétnych fyzických osôb.

Máte tip? napíšte nám mailom

29.6.2022 (Webnoviny.sk) – Slavia Capital Group sa ohradzuje voči svojmu pretrvávajúcemu vťahovaniu do osobného sporu bývalej zamestnankyne Pôdohospodárskej platobnej agentúry (PPA) Zuzany Šubovej s vedením tejto verejnej inštitúcie. Zároveň Slavia Capital odmieta šírenie účelových, preukázateľných klamstiev a klebiet spájajúcich svojho bývalého zamestnanca Juraja Kadnára s PPA.

Slavia Capital nikdy pána Kadnára do PPA nenominovala, nemala vedomosť o jeho následnej profesionálnej kariére a jeho zamestnanie v PPA ani nenasledovalo bezprostredne po jeho pracovnoprávnom pomere v Slavia Capital.

Tvrdenie o vysokopostavenom členovi Slavia Capital v štruktúrach PPA je tak bezprecedentnou manipuláciou. Je tiež nepravdivým tvrdením, že Juraj Kadnár bol spoločníkom v Slavia Capital. Následné mediálne úvahy o toxicite a „upratovaní dôkazov” sú na cti poškodzujúce a evidentným zásahom do práva na ochranu osobnosti.

Slavia Capital vyjadruje preto rozhorčenie, ako isté osoby verejným šírením lží, ohováraním a fabuláciami poškodzujú povesť a profesionálny kredit konkrétnych fyzických osôb. Slavia Capital sa domnieva, že takéto neoprávnené zásahy do prejavov osobnosti majú za cieľ kriviť verejnú mienku a ovplyvňovať aktuálnu rozhodovaciu činnosť súdov.

Prečítajte si tiež:
Vlaky kategórie EC budú od pondelka (20. 6.) premávať po pôvodnej trase cez Nové Zámky a Štúrovo

Zdroj: Webnoviny.sk – Slavia Capital považuje spájanie svojho bývalého zamestnanca s PPA za ohováranie © SITA Všetky práva vyhradené.

Máte tip? napíšte nám mailom
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií