fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Speváčka Pink sa smeje z plastík a odmieta ich. Prečo?

Máte tip? napíšte nám mailom

Speváčka Pink je aj v našich končinách obľúbenou a ľudia si jej hity pospevujú s rádiom. Na sociálnych sieťach prezradila, že plastiky sú jej cudzie a nikdy po nich netúžila.

Speváčka Pink je so sebou spokojná

Nie je žiadnym tajomstvom, že speváčka Pink rada extravaganciu. Videli sme to na jej vlasových kreáciách, vo videoklipoch či niektorých vystúpeniach. Hoci občas sa stretla s negatívnymi reakciami na jej postavu, nikdy si to k srdcu nebrala. Svoju postavu má rada takú, aká je a so svojimi fanúšikmi sa rada podelí aj s fotkami zo svojho súkromia. Nebojí sa priznať, že nad plastikami neuvažuje a nechápe ženy, ktoré si dobrovoľne ľahnú pod nôž plastického chirurga. Speváčka Pink má na to krásne vysvetlenie.

Speváčka Pink
newsjizz.in

Chce, aby sa mohla mračiť

Speváčka Pink by mohla ísť príkladom ženám po celom svete a naučiť ich, že dôležitejší je talent a nie vzhľad. Uvedomuje si, že starne ako každá iná žena. Na jej tvári sa objavujú vráskynos sa jej vekom zväčšuje. Vo svojom tele sa možno cíti trochu divne, lebo má pocit, že jej nos sa podobá na nos jej detí a vrásky sa objavia pri smiechu. Napriek tomu ale starne s gráciou a plastiky nepotrebuje. Patrí k ženám, ktoré vždy povedia, čo majú na srdci a ukazuje ženám, že by mali mať rady samy seba také, aké sú.

Prečítajte si tiež:
Jack pre slúchadlá by mal zmiznúť aj z Android smartfónov!
Speváčka Pink
cheatsheet.com

Nechápe iné celebrity

Plastické operácie zlákali mnohé slávne ženy, ktoré sa nevedia zmieriť so starnutím a chcú sa vyrovnať mladším kolegyniam. Speváčka Pink sa nebojí povedať nahlas, že tomu nerozumie. Nechápe, prečo ženy podstupujú plastiku a na ich tvári sa potom nedajú vyčítať žiadne emócie a nejde im ani mimika. Pink chce, aby jej deti videli, ako prirodzene starne a ako sa na nich mračí, keď ju náhodou nahnevajú. Svoju dcérku nadovšetko miluje a keď bude trochu väčšia, vysvetlí jej, že tento svet nie je vždy spravodlivým miestom. Chce, aby vedela, že ženy musia za svoje práva bojovať a môže sa stretnúť s tým, že muži dostávajú vyšší plat ako ženy na tej istej pozícii.

Prečítajte si tiež:

https://klocher.sk/americka-spevacka-pink-venovala-na-boj-proti-australskym-poziarom-pol-miliona-dolarov/

Zdroj: people.com

Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií