fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Speváčka Pink si oholila hlavu: Liečba ťažkého ochorenia?

Máte tip? napíšte nám mailom

Známa americká speváčka Pink sa vzdala svojej koruny krásy. Na Instagrame sa ukázala s vyholenou hlavou. Je za tým príprava na liečbu náročného ochorenia alebo niečo iné?  

Vo štvrtok, 5 decembra 2019 zverejnila známa speváčka Pink na svojom Instagramovom účte šokujúcu fotografiu. Na zábere je zobrazená s oholenou hlavou a v rukách drží svoje ostrihané vlasy.

Nový pohľad na nový život?

Na svojom instagramovom účte prekvapila populárna americká speváčka Pink milióny svojich fanúšikov odhalením svojho nového účesu. K fotografii pripojila jednoduchý komentár, ktorý v sebe skrýva množstvo otáznikov. Čo tým chcela povedať?

View this post on Instagram

Letting Go

A post shared by P!NK (@pink) on

Rozpoluplný komentár, ktorý Pink nechala k najnovšej fotografii,  vyvolal medzi jej fanúšikmi vášnivú diskusiu. “Letting go” alebo slovenky „Nechaj ma ísť“ spôsobuje zimomriavky na celom tele. Plánuje sa obľúbená speváčka stiahnuť do úzadia, alebo pre svojich fanúšikov chystá prekvapenie? Predsa len, táto radikálna zmena štýlu v sebe nesie množstvo otáznikov.

Medzi tisíckami komentárov sa okrem iného objavili aj otázky týkajúce sa jej zdravia. A to hlavne po komentári “Dvojičky” od herečky Selmy Blair. Tá si pred nedávnom tiež oholila hlavu, a to z dôvodu liečby svojho ochorenia.

Speváčka Pink nie je jediná, ktorá v poslednej dobe šokovala vyholenou hlavou. Po herečke Evangeline Lilly je ďalšou celebritou s týmto účesom.

Rebelka Pink

Pink sa nikdy nebála presadiť svoj štýl. Rovnako tiež kategoricky odmietala a odmieta vyhovieť požiadavkám umelo vytvoreného sveta, kde sa ženy systematicky stávajú predmetom túžby. Ženy vždy dokonalé – požiadavka doby. Túto tému tiež spomenula v klipe Stupid Girls z roku 2006, ktorý útočí na tých, ktorí žijú iba kvôli svojmu vzhľadu.

Okrem speváckej kariéry sa Pink naplno venuje výchove svojich dvoch detí, ktoré vedie k tomu, aby sa vždy snažili a nebáli prejaviť svoj vlastný názor.

Pink vydala tento rok nový album s názvom Hurts 2B Human, ktorý sa rýchlo zaradil na špičku rebríčkov predaja v USA a Veľkej Británii.

Čítajte tiež:

Kate a William: V najnovšej show predvedú svoje kulinárske umenie

 

Máte tip? napíšte nám mailom
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií