fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Strechu budovy v Rači zachvátil požiar, príčinou môže byť aj manipulácia s otvoreným ohňom (foto)

Hasiči prišli na miesto pred 1:00.

Máte tip? napíšte nám mailom

15.4.2022 (Webnoviny.sk) – Požiar opustenej budovy v bratislavskej mestskej časti Rača zdolávalo dokopy 23 profesionálnych hasičov na siedmich kusoch techniky, a tiež päť členov dobrovoľníckeho hasičského zboru častí Ružinov a Podunajské Biskupice s dvomi kusmi techniky.

Štefan Koči z Krajského riaditeľstva Hasičského a záchranného zboru v Bratislave uviedol, že na mieste bola jedna zranená osoba s popáleninami. Dodal, že následkom požiaru nezistenému majiteľovi nevznikla žiadna priama materiálna škoda.

Príčina požiaru je v štádiu zisťovania, no manipulácia s otvoreným ohňom nie je vylúčená. Požiar, ktorý zachvátil strechu opustenej budovy, ohlásili hasičom dnes v noci. Hasiči prišli na miesto pred 1:00.

V prípade, ak sa vám nezobrazil zdieľaný obsah nad týmto textom kliknite sem

Viac k témam: Hasiči, Požiar
Zdroj: Webnoviny.sk – Strechu budovy v Rači zachvátil požiar, príčinou môže byť aj manipulácia s otvoreným ohňom (foto) © SITA Všetky práva vyhradené.

Máte tip? napíšte nám mailom
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií