fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Svet plný drog a šialenstva, z ktorého niet úniku. O tom bude nová hra, ktorá sa možno stane hitom!

Máte tip? napíšte nám mailom

Hra We Happy Few ťa zavedie do iného sveta, plného drog a šialenstva!

Od včerajška je hra k dispozícii v programoch predbežného prístupu na PC aj v Xboxe One. Nájdeš ju na steame, ako Early Access, v Xbox One Game Preview aj na GOGu v rámci služby Games in Development.

V hre nie je všetko v poriadku. Svet je postavený na konzumácii drog a psychotropných látok. Hlavný hrdina chce z tohto šialeného sveta uniknúť. O tomto je hra We Happy Few, ktorá ti ukáže svet taký, aký ho nepoznáme, v retro štýle a zajatý v celospoločenskom šialenstve spôsobené drogou!

We Happy Few je z dielne kanadských Compulsion games. Hra obsahuje výrazné stealth prvky, survival mechanizmy a crafting.

the-10-most-hilarious-pokemon-go-memes-1061265

Vydanie hry v plnej verzii sa blíži, no pomaly. Autori tvrdia, že do hry sa pomaly pridáva ďalší obsah, rozrastie sa mesto, pribudnú nové postavy a zapracuje sa na príbehu. Hra tak vyjde najskôr na ďalší rok.

Na GOGu je táto novinka k dispozícii za 28eur, na Steamu sa predáva za rovnakú cenu. O niečo lacnejšie to je za verziu pre Xbox One.

Prečítajte si tiež:
Kardashianky sú späť! Na čo všetko sa môžeme tešiť v seriáli The Kardashians?

Pozri si Gameplay trailer

 

Máte tip? napíšte nám mailom
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií