fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Takmer všetky telá obetí z havarovaného lietadla v Nepále sa podarilo nájsť, poslednú osobu ešte hľadajú

Hľadanie obetí sa zdržalo, pretože niektoré telá boli pod vrakom lietadla.

Máte tip? napíšte nám mailom

30.5.2022 (Webnoviny.sk) – Záchranári našli v nepálskych horách telá 21 z 22 ľudí, ktorí boli na palube lietadla, keď v nedeľu havarovalo v okrese Mustang na severe krajiny. Hovorca letiska v Káthmandu uviedol, že pátranie po poslednej osobe pokračuje.

Hľadanie obetí sa počas dňa zdržalo, pretože niektoré telá boli pod vrakom lietadla a záchranári mali problémy ručne odstrániť kovové trosky.

Lietadlo spoločnosti Tara Air letelo z mesta Pókhara po obľúbenej turistickej trase do horského mesta Jomsom, no krátko po vzlietnutí stratilo kontakt s letiskom.

Udialo sa tak iba päť minút pred plánovaným pristátím. Na palube lietadla boli štyria Indovia, dvaja Nemci a 16 Nepálčanov.

Viac k témam: Havária lietadla
Zdroj: Webnoviny.sk – Takmer všetky telá obetí z havarovaného lietadla v Nepále sa podarilo nájsť, poslednú osobu ešte hľadajú © SITA Všetky práva vyhradené.

Máte tip? napíšte nám mailom
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií