Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

FOTO: Influencerka Tatiana Žideková porodila. TOTO sú slová šťastného otca!

Tatiana Žideková, najznámejšia instagramová influencerka na Slovensku, včera porodila malú Vanesku. Pozrite si fotky jej malého dievčatka.

Tatiana Žideková sa stala matkou. Včera porodila svoje prvé dieťa. Jej malé dievčatko prišlo na svet v utorok o 22:18 v Univerzitnej nemocnici v Martine. Meralo 50 centimetrov a vážilo 3 200 gramov. Hrdý ocko, futbalista Michal Mravec, sa zmohol len na milý popis: „Naša láska je krásna.“

„Tak aspoň takto vám chcem všetkým poďakovať za krásne gratulácie, je toho toľko veľa že nezvládame odpisovať a dúfam, že pochopíte, že momentálne sme všetci vystavený na maximum a užívame si jeden druhého. Ešte raz jedno veľké ďakujem. Ste úžasní, že pri nás všetci takto stojíte a sledujete, ako sa máme.“ píše Tatiana vo svojom poslednom príspevku na Instagrame.

https://www.instagram.com/p/B0AQW2xH_jG/

Fanúšikovia mali prostredníctvom Instagramu možnosť sledovať namáhavý pôrod tiež. Tatiana Žideková a Michal Mravec sa zasnúbili v decembri a svoju lásku teraz môžu dávať už aj ich malej Vaneske. Všetci fanúšikovia a aj my prajeme rodinke najmä zdravie a nech všetko dopadne tak, ako má.

Počuli ste už, že by žena porodila dvakrát v priebehu jedného mesiaca? Prečítajte si o tejto chybe v maternici, ktorá nie je až tak ojedinelá, ako sa môže zdať.

Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií