fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Tomuto sa vraví rozprávkové zásnuby! Doslova rozprávkové

Máte tip? napíšte nám mailom

Kde bolo, tam bolo… a rozprávka sa zmenila na skutočnosť.

Yolanda a Kayla sú pár a obe sú veľkými fanúšičkami seriálu Once Upon a Time, ktorý je na Slovensku známy ako Kde bolo, tam bolo. V tomto seriáli sú rozprávky pokladané za skutočnosť. Na rozprávkovú skutočnosť premenila zásnuby Yolandy a Kayli ich plánovačka svadby.

Ich fotenie prebiehlo v Minnesote. Kayla bola oblečená ako Bella z rozprávky Kráska a zviera a Yolanda sa obliekla do šiat Popolušky. Snímky z tohto fotenia zdieľala i facebooková LGBT stránka s názvom Have A Gay Day, kde odvtedy získali viac než 17-tisíc lajkov a viac než 8-tisíc zdieľaní.

„Som ohromne šťastná a vďačná, že som našla svoju spriaznenú dušu,“ napísala na Facebooku Yolanda. Ďalej pokračovala tým, že spoločným snom dvojice je písať rozprávkové knihy pre deti z rôznorodých rodín – takže z rodín, v ktorých sú deti v pestúnskej starostlivosti, rodín s dvoma mamičkami, dvoma oteckami a podobne.

…a žili šťastne až do smrti…

Zdroj: boredpanda.com

Máte tip? napíšte nám mailom
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií