fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Toto sú komiksové filmy, ktoré tento rok ovládnu kiná!

Máte tip? napíšte nám mailom

Minulý rok ovládli komiksové filmy. Ošiaľ, ktorý spôsobili Batman vs. Superman, Kapitán Amerika či Jednotka samovrahov bol ohromný a takmer všade sa o nich hovorilo. Aj tento rok sa chystá pár filmov inšpirovaných komiksami. Tu sú tie, ktoré by ste si nemali nechať ujsť!

Logan – 2.3.2017

Po porážke X-menov sa Wolverine a Profesor X ukrývajú pred spoločnosťou Nathaniela Essexa. Obaja začínajú mať zdravotné problémy – Wolverine začína strácať schopnosť regenerácie a u Profesora X nastupuje Alzheimer. Jedného dňa ich však nájde Laura, ktorá je taktiež na úteku a Wolverine ju berie pod svoje ochranné krídla (či skôr drápy).

Hugh Jackman si zopakuje už deviatykrát svoju rolu Wolverina a toto je podľa jeho slov jeho posledné stvárnenie Wolverina.

Strážcovia Galaxie Vol. 2 (Guardians of the Galaxy Vol.2) – 4.5.2017

O príprave pokračovania Strážcov Galaxie sme vás už informovali v tomto článku. Čo sa odvtedy zmenilo? Strážcovia dostali trailer! A na čo sa tešíme najviac? Na malého Groota, ktorý je taký roztomilý, ako je nebezpečný.

Wonder Woman – 1.6.2017

Wonder Woman od DC Comics bude prvou ženskou komiksovou hrdinkou, ktorá bude mať samostatný film, a preto sa od nej veľa očakáva. Malú ochutnávku Wonder Woman (Gal Gadot) ste mohli vidieť vo filme Batman vs. Superman. Diana (hádam ste nečakali, že sa volá Wonder Woman?) je amazonskou princeznou-bojovníčkou, ktorá dostala od bohov neuveriteľné dary. Opúšťa ostrov Themyscira a prichádza žiť medzi ľudí, ktorí zatiaľ nevedia, že jej pomoc budú potrebovať. Dej filmu je situovaný do prvej svetovej vojny.

Prečítajte si tiež:
Nesmrteľný hrdina Deadpool sa vracia. Takto vyzerá jeho nový trailer

Pokračovanie článku nájdete na druhej strane…

Minulý rok ovládli komiksové filmy. Ošiaľ, ktorý spôsobili Batman vs. Superman, Kapitán Amerika či Jednotka samovrahov bol ohromný a takmer všade sa o nich hovorilo. Aj tento rok sa chystá pár filmov inšpirovaných komiksami. Tu sú tie, ktoré by ste si nemali nechať ujsť!

Spiderman: Návrat domov (Spiderman: Homecoming) – 6.7.2017

Mladý Tom Holland je novoobsadeným Petrom Parkerom a jeho spidermanovskú premiéru ste mohli vidieť vo filme Kapitán Amerika: Občianska vojna. Vo svojom samostatnom filme sa Peter učí žiť so svojimi novými schopnosťami pavúčieho muža. Má aj mentora – Tonyho Starka (Iron Man). Peter sa snaží vrátiť plnohodnotne k svojmu doterajšiemu životu, ale jeho pavúči potenciál ho volá robiť dobré skutky. A keď sa v meste objaví zloduch Vulture, Peter zisťuje, že aj tento život má svoju odvrátenú stránku.

Thor: Ragnarok 2.11.2017

Thor je uväznený na druhej strane vesmíru – bez mocného kladiva a bez pomoci. Musí sa vrátiť späť na Asgard, ktorému hrozí zánik. Cesta vedie cez gladiátorskú arénu, kde na druhej strane stojí jeho bývalý spojenec Hulk.

Prečítajte si tiež:
LEGO® príbeh 2 je v kinách, animovanému hitu prepožičal hlas aj Ján Koleník, Miro Noga či Laci Strike

Oficiálny trailer by ste hľadali zbytočne, tak sa aspoň zabavte na Thorových srandičkách pri filmovaní.

Justice League – 16.11.2017

Z dielne DC Comics sa tento rok predstaví aj Justice League. Oficiálny popis filmu aj trailer stále absentujú, no informácie, ktoré sú o filme známe z neho robia jeden z najočakávanejších filmov. Vo filme spoja sily Batman, Aquaman, Flash, Cyborg a Wonder Woman. Ohlásený je aj Superman (hoci v poslednom svojom filme umrel a zatiaľ nie je na žiadnom oficiálnom plagáte) a jeho večný nepriateľ Lex Luthor.

Zdroj: csfd.cz

Zdroj titulného obrázka: https://cdn0.vox-cdn.com/thumbor/S0lB5HvM-yCFpjLyPrQPZNOYNws=/0x67:1280×787/1600×900/cdn0.vox-cdn.com/uploads/chorus_image/image/52254071/baby_groot.0.jpeg

Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií