Toto sú komiksové filmy, ktoré tento rok ovládnu kiná!

Toto sú komiksové filmy, ktoré tento rok ovládnu kiná!

Minulý rok ovládli komiksové filmy. Ošiaľ, ktorý spôsobili Batman vs. Superman, Kapitán Amerika či Jednotka samovrahov bol ohromný a takmer všade sa o nich hovorilo. Aj tento rok sa chystá pár filmov inšpirovaných komiksami. Tu sú tie, ktoré by ste si nemali nechať ujsť!


Logan – 2.3.2017

Po porážke X-menov sa Wolverine a Profesor X ukrývajú pred spoločnosťou Nathaniela Essexa. Obaja začínajú mať zdravotné problémy – Wolverine začína strácať schopnosť regenerácie a u Profesora X nastupuje Alzheimer. Jedného dňa ich však nájde Laura, ktorá je taktiež na úteku a Wolverine ju berie pod svoje ochranné krídla (či skôr drápy).

Hugh Jackman si zopakuje už deviatykrát svoju rolu Wolverina a toto je podľa jeho slov jeho posledné stvárnenie Wolverina.

Strážcovia Galaxie Vol. 2 (Guardians of the Galaxy Vol.2) – 4.5.2017

O príprave pokračovania Strážcov Galaxie sme vás už informovali v tomto článku. Čo sa odvtedy zmenilo? Strážcovia dostali trailer! A na čo sa tešíme najviac? Na malého Groota, ktorý je taký roztomilý, ako je nebezpečný.

Wonder Woman – 1.6.2017

Wonder Woman od DC Comics bude prvou ženskou komiksovou hrdinkou, ktorá bude mať samostatný film, a preto sa od nej veľa očakáva. Malú ochutnávku Wonder Woman (Gal Gadot) ste mohli vidieť vo filme Batman vs. Superman. Diana (hádam ste nečakali, že sa volá Wonder Woman?) je amazonskou princeznou-bojovníčkou, ktorá dostala od bohov neuveriteľné dary. Opúšťa ostrov Themyscira a prichádza žiť medzi ľudí, ktorí zatiaľ nevedia, že jej pomoc budú potrebovať. Dej filmu je situovaný do prvej svetovej vojny.

Pokračovanie článku nájdete na druhej strane…

PREČÍTAJTE SI TIEŽ  Najlepšie horory všetkých čias #2
Google+ Linkedin

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*

*

*