fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Tragickú dopravnú nehodu spôsôbila zrážka kamióna a dodávky, vyžiadala si jednu obeť

V havarovanej dodávke sa nachádzalo šesť osôb, pravdepodobne cudzincov, pričom viaceré sú zranené, vrátane vodiča z Maďarska, ktorý zostal v aute zakliesnený.

Máte tip? napíšte nám mailom

7.9.2022 (Webnoviny.sk) – Tragická dopravná nehoda sa stala v stredu na hlavnom ťahu na Senicu, pričom jedna osoba zahynula a viacero osôb je zranených. Informuje o tom trnavská krajská polícia na sociálnej sieti. K vážnej nehode medzi dodávkou a kamiónom prišlo asi 500 metrov pred odbočkou na obec Hlboké. Na mieste zasahujú všetky záchranné zložky, vrátane leteckých záchranárov.

„Podľa prvotných informácií z miesta sa v dodávke nachádzalo šesť osôb, pravdepodobne cudzincov. Viaceré sú zranené, vrátane vodiča z Maďarska, ktorý zostal v aute zakliesnený. Z miesta hlásia aj jedno úmrtie spolujazdca. Rozsah zranení ostatných osôb zatiaľ nie je známy,“ spresnila v statuse polícia, podľa ktorej je aktuálne cesta uzatvorená. Polícia žiada vodičov, aby rešpektovali pokyny polície a na presun využili iné trasy.

Viac k témam: Tragická dopravná nehoda, zrážka kamióna a dodávky
Zdroj: Webnoviny.sk – Tragickú dopravnú nehodu spôsôbila zrážka kamióna a dodávky, vyžiadala si jednu obeť © SITA Všetky práva vyhradené.

Máte tip? napíšte nám mailom
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií