fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Útok nožom v Lučenci si vyžiadal zranených, páchateľa ešte nechytili

Polícia žiada občanov, aby akékoľvek informácie, ktoré pomôžu vo vyšetrovaní tohto vážneho incidentu, zavolali na číslo 158.

Máte tip? napíšte nám mailom

4.11.2022 (Webnoviny.sk) – Neznámy útočník vo štvrtok 3. novembra okolo 20:30 na Špitálskej ulici v Lučenci zaútočil nožom na 26-ročnú ženu, ktorej spôsobil rezné poranenie na tvári.

Ako ďalej informuje banskobystrická krajská polícia na sociálnej sieti, bránil ju 34-ročný muž, ktorého útočník počas zápasenia bodol do chrbta a hrudníka, pričom sa nôž zlomil a zostal v tele zraneného muža. Útočník po incidente z miesta ušiel a polícia po ňom intenzívne pátra.

„Obe zranené osoby boli prevezené na ošetrenie do nemocnice. V prípade prebiehajú procesné úkony, preto nateraz nebudeme poskytovať žiadne bližšie informácie,” doplnila polícia s tým, že žiada občanov aby akékoľvek informácie, ktoré pomôžu vo vyšetrovaní tohto vážneho incidentu, zavolali na číslo 158.

Viac k témam: Pátranie, Útok nožom
Zdroj: Webnoviny.sk – Útok nožom v Lučenci si vyžiadal zranených, páchateľa ešte nechytili © SITA Všetky práva vyhradené.

Máte tip? napíšte nám mailom
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií