Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Útok nožom v Lučenci si vyžiadal zranených, páchateľa ešte nechytili

Polícia žiada občanov, aby akékoľvek informácie, ktoré pomôžu vo vyšetrovaní tohto vážneho incidentu, zavolali na číslo 158.

4.11.2022 (Webnoviny.sk) – Neznámy útočník vo štvrtok 3. novembra okolo 20:30 na Špitálskej ulici v Lučenci zaútočil nožom na 26-ročnú ženu, ktorej spôsobil rezné poranenie na tvári.

Ako ďalej informuje banskobystrická krajská polícia na sociálnej sieti, bránil ju 34-ročný muž, ktorého útočník počas zápasenia bodol do chrbta a hrudníka, pričom sa nôž zlomil a zostal v tele zraneného muža. Útočník po incidente z miesta ušiel a polícia po ňom intenzívne pátra.

„Obe zranené osoby boli prevezené na ošetrenie do nemocnice. V prípade prebiehajú procesné úkony, preto nateraz nebudeme poskytovať žiadne bližšie informácie,“ doplnila polícia s tým, že žiada občanov aby akékoľvek informácie, ktoré pomôžu vo vyšetrovaní tohto vážneho incidentu, zavolali na číslo 158.

Viac k témam: Pátranie, Útok nožom
Zdroj: Webnoviny.sk – Útok nožom v Lučenci si vyžiadal zranených, páchateľa ešte nechytili © SITA Všetky práva vyhradené.

Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií