fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

V ktorej krajine predsedá vláde Eduard Heger? Strana Hlas-SD reaguje na premiérove výroky o rozpočte a úspechu OĽaNO v komunálkach

Premiér v relácii RTVS totiž hovoril o krajine, ktorá ma transparentný rozpočet a v ktorej nominanti hnutia uspeli v krajských voľbách preto, že sú transparentní.

Máte tip? napíšte nám mailom

5.11.2022 (Webnoviny.sk) – Strana Hlas-SD považuje za nevyhnutné čím skôr zistiť, v ktorej krajine je predsedom vlády Eduard Heger. Premiér v relácii Sobotné dialógy hovoril o krajine, ktorá ma transparentný rozpočet a v ktorej nominanti hnutia uspeli v krajských voľbách preto, že sú transparentní. Informovala o tom v tlačovej správe hovorkyňa strany Hlas-SD Patrícia Medveď Macíková.

“Tu je dôkaz, že nemôže ísť o Slovensko. U nás totiž totálne neschopný minister financií Igor Matovič predložil ten najnetrasparentnejší rozpočet, ktorý zadlžuje celú krajinu na desiatky rokov dopredu a skrýva miliardy eur zo spoločnej kasy na jeho vlastné atómovky. A na Slovensku ostali vo funkciách županov dvaja nominanti OĽaNO, ktorí napriek predvolebným ódam o transparentnosti nemali ani len transparentný volebný účet a ich župy sa počas posledných piatich rokov prepadli v rebríčku transparentnosti na šieste a siedme miesto z ôsmich,” uavrel Matúš Šutaj Eštok.

Viac k témam: Komunálne a župné voľby do VÚC 2022 na Slovensku, Štátny rozpočet, Transparentnosť
Zdroj: Webnoviny.sk – V ktorej krajine predsedá vláde Eduard Heger? Strana Hlas-SD reaguje na premiérove výroky o rozpočte a úspechu OĽaNO v komunálkach © SITA Všetky práva vyhradené.

Prečítajte si tiež:
Uchádzači na šéfa ÚVO musia prejsť bezpečnostnou previerkou, Hlivák tento krok kvituje a hovorí o adekvátnej požiadavke
Máte tip? napíšte nám mailom
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií