fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

V obci Kráľová pri Senci má vyrásť nový športovo-rekreačný areál, výstavba má stáť zhruba desať miliónov eur

Začiatok výstavby je plánovaný na rok 2024, predpokladaná doba výstavby je 48 mesiacov.

Máte tip? napíšte nám mailom

11.6.2022 (Webnoviny.sk) – V obci Kráľová pri Senci v okrese Senec plánujú vybudovať športovo-rekreačný areál za približne 10 mil. eur. Vyplýva to zo zámeru predloženého na posudzovanie vplyvov na životné prostredie EIA navrhovateľom Zuzana Rapantová, Bratislava.

Účelom navrhovanej činnosti je v zmysle zámeru vybudovanie športovo-rekreačného areálu, ktorého súčasťou budú rekreačné chaty, polyfunkčný objekt s wellness a fitness, ako aj športové plochy. Začiatok výstavby je plánovaný na rok 2024, predpokladaná doba výstavby je 48 mesiacov.

Areál má byť umiestnený mimo zastaveného územia obce na ploche s rozlohou viac ako 51-tisíc metrov štvorcových.

„Na tejto ploche bude umiestnených 52 rekreačných chát, objekt občianskej vybavenosti s wellness a fitness, ihriská a prislúchajúce zázemie s prvkami dopravnej infraštruktúry, technickej infraštruktúry a s plochami zelene,” uvádza navrhovateľ.

Viac k témam: športovo-rekreačný areál
Zdroj: Webnoviny.sk – V obci Kráľová pri Senci má vyrásť nový športovo-rekreačný areál, výstavba má stáť zhruba desať miliónov eur © SITA Všetky práva vyhradené.

Máte tip? napíšte nám mailom
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií