fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

V prípade požiaru v Mýtnej obvinili 39-ročného muža, škoda je predbežne vyčíslená na 110-tisíc eur

Zo strany vyšetrovateľa bude spracovaný podnet na návrh na jeho väzobné stíhanie.

Máte tip? napíšte nám mailom

21.10.2022 (Webnoviny.sk) – V súvislosti s požiarom rodinného domu v obci Mýtna v stredu 19. októbra polícia ešte v deň požiaru zadržala 39-ročného muža, ktorého policajný vyšetrovateľ vzniesol obvinenie.

Informuje o tom banskobystrická krajská polícia na sociálnej sieti s tým, že po vykonaní potrebných procesných úkonov bol umiestnený do policajnej cely a zo strany vyšetrovateľa bude spracovaný podnet na návrh na jeho väzobné stíhanie. Škody spôsobené požiarom v rodinnom dome v obci Mýtna boli predbežne vyčíslené na 110-tisíc eur.

„Rodinný dom sa ocitol v plameňoch, ktoré sa následne rozšírili aj na vedľa stojacu budovu kancelárie, garáže či prístrešku na drevo. Požiar zapríčinil zhorenie strechy týchto nehnuteľností, pričom rozšírenie požiaru malo za následok aj zhorenie a obhorenie zariadenia a vecí, ktoré sa v budovách nachádzali,” popísal udalosť polícia.

Viac k témam: Obvinenie, Požiar
Zdroj: Webnoviny.sk – V prípade požiaru v Mýtnej obvinili 39-ročného muža, škoda je predbežne vyčíslená na 110-tisíc eur © SITA Všetky práva vyhradené.

Máte tip? napíšte nám mailom
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií