fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Veľký horoskop lásky – Pozrite sa, čo vám prinesie rok 2020

Rok 2020 bude rokom veľkých zmien, ktoré však povedú k získaniu stability a pokoja. Ako to však bude s láskou? Podľa viacerých astrológov budú mnohé znamenia počuť svadobné zvony, iné nájdu konečne chýbajúcu polovičku a vytvoria si teplo domova. Pozrite sa spolu s nami, na váš horoskop lásky 2020 a na to, čo práve vás čaká tento rok!

Máte tip? napíšte nám mailom

Horoskop lásky a rok 2020

Baran

Už dlho ste si vedomý toho, že sloboda je pre vás nesmierne dôležitá. Nedokážete si predstaviť vzťah, v ktorom vám niekto diktuje, čo robiť a obmedzuje vás v tom, čo práve chcete. Na druhej strane vám chýba niekto, s kým budete svoje záľuby zdieľať. A práve táto chýbajúca polovička si vás tento rok nájde. Už na jar vám vstúpi do života láska a po dlhej zime vám bude konečne teplo.

Pozor si však dávajte počas letných mesiacov, kedy vám hrozí nebezpečenstvo. Mohlo by dôjsť k nepríjemnej hádke a jej následky budú trvať veľmi dlho. Na jeseň sa vám podarí vyriešiť veci, ktoré dlho stagnovali a zima roku 2020 bude pre vás pokojná. Všetky problémy budú už vyriešené.

Býk

Láska si vás tento rok nájde na cestách. Je možné, že sa zamilujete na dovolenke, prípadne na ceste za vzdelaním. Dávajte si však pozor a nestraťte hlavu. Skúste si uvedomiť, či vás k danému človeku tiahne skutočný cit, alebo len túžba mať po svojom boku niekoho.

Počas tohto roka bude váš sexuálny život obohatený o množstvo nových skúseností a dokonca sa niektorí ocitnú v milostnom trojuholníku. September bude mesiacom nových začiatkov a prílivu peňazí, ako aj lásky.

Blíženci

Rok 2020 praje hlavne dlhodobým vzťahom. Ak ste v manželstve, váš život obohatí príchod dieťaťa. Ak ste slobodný, nájdete stratenú sebadôveru a vďaka nej sa rozhodnete skúšať nové veci, ako aj spoznávať nových ľudí. V letných mesiacoch si dávajte pozor na ľudí, s ktorými sa stretávate. Budú chcieť negatívne ovplyvniť váš život. Počas roka nikdy nezabúdajte, že dobrý priateľ je lepší a vzácnejší ako 10 milencov.

Rak

Začiatok roka bude mať na Raka obrovský vplyv. Vďaka energii, ktorú získa, bude mať silu bojovať voči nepriateľom a problémom. Rok 2020 bude pre Rada bohatý na nové známosti. Milostné aféry však môžu prerásť aj v stabilný vzťah. Komunikácia oboch partnertov však bude nevyhnutná.

Prečítajte si tiež:
Chlapec videl na internete film pre dospelých. To, čo potom spravil malej sestre, je hrozné

Na jeseň budete s partnerom musieť riešiť konflikt v podobe tajomstva, ktoré pred vami skrýva.

Lev

Lev sa v roku 2020 vášnivo zamiluje. Do života mu príde láska, s ktorou však doteraz nemal žiadnu skúsenosť, láska z inej generácie. Je jedno, či bude váš partner starší alebo mladší. Je nesmierne dôležité, aby ste si uvedomili, že láska a vzťah je len o vás dvoch. Okolie nemá právo vás súdiť, ani do vášho vzťahu zasahovať. Nezabudnite, že vek je len číslo. Ak je Lev už zadaný, rok 2020 prinesie do jeho vzťahu lásku a stabilitu.

Panna

Panny čaká v roku 2020 doslova rok vzrušenia, vzťahov, sexu a lásky. Budete sa cítiť atraktívne a príťažlivo počas celého roka. Na jar stretnete človeka, ktorý si vás získa a vy stratíte akékoľvek zábrany. Dávajte si však pozor, aby si vás až príliš neobmotal okolo prsta.  Ak patríte k tým Pannám, ktoré sú už vo vzťahu, rok 2020 bude upravením a posilnením vzťahov.

Váhy

Ak ste nezadaný, vyrazte za kultúrou, do kina, do divadla. Práve tam sa zoznámite so svojou novou láskou. Niektorým Váham budú v roku 2020 zvoniť aj svadobné zvony, a to po veľmi krátkom vzťahu. Dlhoročne zadané Váhy by sa mali mať na pozore. Ich vzťah si tento rok prejde náročnymi skúškami. Je dôležité, aby problémy riešili v pokoji a s chladnou hlavou.

Škorpión

Po mnohých sklamaniach už nemáte chuť hľadať si lásku a partnera. Avšak pozor. Rok 2020 bude pre znamenie Škorpióna plný dobrodružstiev a adrenalínu. Na konci marca stretnete človeka, ktorý sa nenechá odbiť a bude vám chcieť byť neustále nablízku. Rozhodnutie je len na vás. Netreba sa však ponáhľať. Je dôležité, aby ste si boli istí  sami isebou.

Strelec

Rozhodne by ste o svojich kvalitách nemali pochybovať. Ste, kým ste a robíte, čo robíte. Je dôležité, aby vás váš partner akceptoval. Nie vždy je chyba len vo vás. Uvedomte si, že je zbytočné venovať svoj čas niekomu, kto myslí len na seba. Z takého vzťahu radšej odíďte a počkajte na človeka, ktorý vie, že vás chce.

Prečítajte si tiež:
Ako posilniť imunitu? Pomôže sauna, spánok aj smiech

Koniec roka sa bude niesť v znamení silnej lásky, intimity a pokoja.

Kozorožec

Milostný život kozorožcov bude plný zvratov a prekážok. V druhej polovici roka sa však všetko týkajúce sa lásky ustáli. Na pozore by sa mali mať hlavne slobodné ženy. Tým budú hviezdy roku 2020 priať a nájdu si vysnívaného partnera.

Zadaní muži, ale aj ženy v tomto znamení by sa mali zamyslieť nad budúcnosťou ich vzťahu. Ak majú pochybnosti, bude lepšie odísť.

Vodnár

Rok 2020 bude pre Vodnárov plný napätia. Jeho sexuálne túžby preukážu svoju silnú stránku a on bude hľadať fyzické uspokojenie. Vodnár by si však mal dávať pozor na pokušenia, ktoré ho budú čakať. A ak je zadaný, mal by radšej odolať. Slobodných vodnárov sa to však netýka. Práve naopak.

Ryby

Rybám bude rok 2020 priať v láske. V niektorých prípadoch sa dokonca objavia bývalé lásky a začne to opäť iskriť. Nebojte sa takéhoto vzťahu, ktorý už raz skončil. Váš vzťah bude omnoho silnejší a pevnejší. Ak sú Ryby v dlhoročných vzťahoch, nastane ich oživenie.

Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií