fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Veľvyslanectvo v Bangkoku varuje pred cestou do Thajska, liečba Covid-19 sa môže predražiť

Rezort diplomacie upozorňuje, že nie každé pandemické poistenie môže pokryť všetky náklady spojené s liečbou či karanténou.

Máte tip? napíšte nám mailom

7.5.2022 (Webnoviny.sk) – Veľvyslanectvo Slovenskej republiky v Bangkoku upozorňuje občanov SR na možné komplikácie pri cestách do Thajska, ak sa nakazia koronavírusom. Veľvyslanectvo vyzýva cestujúcich, aby mali pripravené dostatočné množstvo finančných prostriedkov, ktoré by pokryli liečbu ochorenia COVID-19.

Ministerstvo zahraničných vecí a európskych záležitostí SR (MZVEZ SR) o tom informuje na svojej webovej stránke.

Viac o téme: Koronavírus

Podľa rezortu diplomacie spočíva riziko v tom, že cestovné poistenie voči koronavírusu sa nie vždy vzťahuje na bezpríznakové prípady nákazy či na povinné hotelové karantény. Ministerstvo zároveň vyzýva cestujúcich, aby si pred odletom preverili pandemické podmienky leteckých prepravcov, ktoré sa môžu líšiť od podmienok vstupu do Thajska.

Viac k témam: COVID-19, Koronavírus
Zdroj: Webnoviny.sk – Veľvyslanectvo v Bangkoku varuje pred cestou do Thajska, liečba Covid-19 sa môže predražiť © SITA Všetky práva vyhradené.

Máte tip? napíšte nám mailom
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií