fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Victoria Beckham pochválila Meghan Markle. Takéto slová by od nej nikto nečakal

Máte tip? napíšte nám mailom

Victoria Beckham na svojej prehliadke spomenula Meghan Markle. Vzdáva jej hold za jej láskavosť a úprimnosť. 

Matka štyroch deti, 45-ročná Victoria Beckham je blízkou priateľkou Meghan Markle. Počas uplynulého víkendu uviedla svoju dlho očakávanú kozmetiku a debutovala aj svojou najnovšou kolekciou módy. Počas prejavu spomenula aj Meghan Markle a zatlieskala jej za prejav, ktorý povedala na British Fashion Awards minulý rok. 

Victoria pochválila Meghan Markle 

Bývalá členka skupiny Spice girls povedala pre Glamour: „Páčilo sa mi, čo povedala Meghan Markle na Fashion Awards, že bývalo štýlové byť krutý, no teraz je cool byť milý.Prezradila aj to, že práve láskavosť bola vždy heslom silným žien. 

Vždy som sa zaujímala o to, kto ste, pričom som podporovala aj iných a zaobchádzala s ľuďmi tak, ako chcem, aby aj oni zaobchádzali so mnou. Niekedy sú to jednoducho základné pravidlá. Kľúčové je to, keď ženy podporujú ženy,” vyjadril sa Victoria Beckham.

Meghan pred rokom prekvapila fanúšikov, keď sa objavila na slávnostnom odovzdávaní cien v roku 2018. Vtedy odovzdala cenu britskej návrhárke roka a zároveň aj tvorkyni jej svadobných šiat Clare Waight Keller.

Prehovorila aj o šikanovaní 

Vojvodkyňa vo svojom príhovore uviedla: „Nedávno som si prečítala článok, ktorý hovorí:„ Kultúra módy sa zmenila z kultúry, v ktorej bolo cool byť krutým až na súčasnú kultúru, kde je cool byť milý.

Som obzvlášť hrdá na to, že dnes môžem oznámiť víťaza, ktorý je, samozrejme, britský dizajnér. Je obzvlášť výnimočná, pretože svoju prácu robí s víziou a kreativitou, ale aj s neuveriteľnou láskavosťou. To sú dôvody, pre ktoré som sa s ňou po prvýkrát stretla pred 11 mesiacmi. Už vtedy som vedela, že spolu budeme úzko spolupracovať, “ prezradila Meghan.

https://www.instagram.com/p/B2cdVLdIc8G/

V rovnakom rozhovore sa Victoria vyjadrila aj k citlivej záležitosti. Hovorí o špeciálnej lekcii, ktorú učí svoju dcéru. Dúfa, že osemročná Harper bude vždy láskavá k iným dievčatám. Victoria priznala, že sama bola šikanovaná a práve preto si váži na svojej dcére to, že Harper sa snaží mať rada každé jedno dieťa v jej veku. 

Zdroj: hellomagazine.com  

 

Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií