fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Vyznanie od Meghan Markle: Na Instagrame gratulovala Harrymu TOUTO rozkošnou fotkou!

Máte tip? napíšte nám mailom

Princ Harry oslávil v nedeľu, 15.septembra svoje 35. narodeniny. Jeho manželka Meghan Markle mu zablahoželala aj prostredníctvom Instagramu. Na sociálnej sieti zdieľala doteraz nepublikovanú fotografiu, ktorá bola urobená pri krste ich syna Archieho.

Všetko najlepšie, princ Harry!

V nedeľu 15. septembra oslávil vojvoda zo Sussexu 35 rokov. A práve tento deň bol skvelou príležitosťou pre jeho manželku Meghan Markle pripraviť dokonalé prekvapenie. Bývalá americká herečka využila oficiálny Instagramový účet Sussexu a poslala princovi Harrymu dojímavý odkaz :„Každý deň ma inšpiruje tvoje odhodlanie ku všetkému, na čom ti záleží. Si najlepším manželom a najneobyčajnejším otcom nášho syna. Milujeme Ťa. Všetko najlepšie k narodeninám!”

Vojvodkyňa zo Sussexu napísala tieto slová ako popis ku koláži fotografií princa Harryho v rôznych fázach jeho života. Na fotografiách je Harry v náručí Lady Diany, na ceste do škôlky, ako aj v uniforme mladého dospelého vojaka. Koláž fotografií tiež zachytáva ich svadobný bozk, ale aj Harryho, ktorý s láskou pozerá na svojho syna Archieho.

Práve poslednou fotografiou, ktorá vznikla pri príležitosti krstu kráľovského dieťaťa Meghan prekvapila všetkých.

Cesta do Afriky

Po oslavách svojich narodenín odchádza princ Harry na africký kontinent. Presne o týždeň odletia do Južnej Afriky spolu s Meghan Markle a ich synom Archiem. Táto cesta v sebe nesie obrovské symboly. Rovnako, ako Lady Diana, Harry spolu s manželkou navštívia Malawi, Angolu a Botswanu. Budú sa zaoberať najmä vývojom mimovládnej organizácie Sentebale, ktorú Harry založil v roku 2006 a ktorá pomáha deťom, ktoré stratili svojich rodičov, z dôvodu nákazy AIDS.

Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií