fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Vieš, o čom ľudia klamú najčastejšie na prvom rande? Na tieto veci si daj pozor!

Máte tip? napíšte nám mailom

Je pre nás prirodzené z času na čas klamať na prvom rande, keď chceme toho druhého zaujať a oslniť. Nie je to síce úplne správne, ale sú to malé klamstvá, ktoré sú v záujme získania sympatií odpustiteľné. Veď aj ty si určite nie raz používala malé nevinné lži na to, aby si sa zapáčila.

Doktorka Helen Fisher naopak tvrdí, že tieto klamstvá sú úplne zbytočné, ak ti ide len o tom, aby si sa tomu druhému zapáčila. Vysvetľuje, že je veľmi málo pravdepodobné, že príde aj na druhé rande, ak budeš klamať a prikrášľovať skutočnosť s týmto zámerom. Takže v skutočnosti si vôbec nepomôžeš. Možno aj to bude dôvod, prečo sa podľa amerického prieskumu väčšina ľudí ani neobťažuje využívať na prvom rande klamstvá a dve tretiny z nich si myslia, že sú dokonca úplne neprijateľné.

Poďme však k tým, ktorí na prvom rande občas zaklamú. Vieš, v ktorej oblasti najčastejšie prikrášľujeme skutočnosť?

Najčastejšie zvykneme klamať o svojej sexuálnej minulosti, pričom ženy zvyknú svoje počty znižovať, muži si naopak radi pridávajú – v závislosti od toho, čo je podľa nich najlepšie.

Prečítajte si tiež:
Milovníci her pozor! Nový herní portál GAMELIVE.cz otevřen!

O týchto 9 veciach klameme na prvom rande najčastejšie:

1. Sexuálna história

2. História randenia

3. Financie

4. Kde žijeme

5. Vek

6. Záujmy/Koníčky

7. Práca

8. Deti

9. Rozvod

Klamať o prvých dvoch veciach nie je až taký prúser, ale zatajiť deti alebo rozvod – to by mohlo riadne zamotať vzťah už na začiatku. Navyše pri práci, veku alebo deťoch aj tak napokon pravda vyjde najavo.

Zdroj: elitedaily.com

Máte tip? napíšte nám mailom
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií