fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Vojna na Ukrajine pokračuje aj po oslobodení Chersonu, pripomenul Kuleba (foto)

Povedal to na samite Združenia národov juhovýchodnej Ázie (ASEAN) v Kambodži.

Máte tip? napíšte nám mailom

12.11.2022 (Webnoviny.sk) – Vojna na Ukrajine pokračuje aj po oslobodení mesta Cherson, pripomenul v sobotu ukrajinský minister zahraničných vecí Dmytro Kuleba.

Viac o téme: Vojna na Ukrajine

Na samite Združenia národov juhovýchodnej Ázie (ASEAN) v Kambodži Kuleba povedal, že boj za oslobodenie jeho krajiny pokračuje. „Vyhrávame v bojoch. Ale vojna pokračuje,” povedal šéf ukrajinskej diplomacie novinárom.

„Každý chce, aby sa táto vojna skončila čo najskôr. My sme rozhodne tí, ktorí to chcú viac ako ktokoľvek iný… Ale kým vojna pokračuje a vidíme, že Rusko mobilizuje ďalších brancov a prepravuje ďalšie zbrane na Ukrajinu, samozrejme, budeme rátať s pokračovaním vašej pomoci,” povedal predtým Kuleba. Informuje o tom web The Guardian.

Viac k témam: bitka o Cherson, Cherson, rusko-ukrajinský konflikt, vojenská invázia
Zdroj: Webnoviny.sk – Vojna na Ukrajine pokračuje aj po oslobodení Chersonu, pripomenul Kuleba (foto) © SITA Všetky práva vyhradené.

Máte tip? napíšte nám mailom
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií