fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Vojna na Ukrajine trvá už 100 dní. Prezident Zelenskyj odkázal, že víťazstvo bude ich (video)

Ukrajinský prezident natočil spolu s najbližšími spolupracovníkmi video odkazujúce na podobné, ktoré na rovnakom mieste vzniklo 25. februára.

Máte tip? napíšte nám mailom

3.6.2022 (Webnoviny.sk) – Ukrajinský prezident Volodymyr Zelenskyj si stý deň vojny pripomenul ďalším videom z Kyjeva. Informuje o tom spravodajský portál BBC.

Vojnového lídra v ňom sprevádzajú niektorí jeho najbližší spolupracovníci, vrátane ukrajinského premiéra, ktorých postupne menuje a zdôrazňuje, že všetci sú tu.

Viac o téme: Rusko-ukrajinský konflikt

„Ukrajinské ozbrojené sily sú tiež tu … náš národ je tiež tu. Bránime Ukrajinu už sto dní. Víťazstvo bude naše. Sláva Ukrajine!“ hovorí vo videu Zelenskyj.

Pätica stojí v centre Kyjeva, na rovnakom mieste, kde podobné video natočili 25. februára, deň po začiatku ruskej invázie. V tom čase Zelenskyj odmietol ponuky Západu na evakuáciu z Kyjeva, keď reagoval dnes už známou vetou „Potrebujem muníciu, nie odvoz!“.

V prípade, ak sa vám nezobrazil zdieľaný obsah nad týmto textom kliknite sem

Viac k témam: rusko-ukrajinský konflikt
Zdroj: Webnoviny.sk – Vojna na Ukrajine trvá už 100 dní. Prezident Zelenskyj odkázal, že víťazstvo bude ich (video) © SITA Všetky práva vyhradené.

Máte tip? napíšte nám mailom
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií