fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Will Smith a Leonardo DiCaprio zachraňujú Amazonský prales: Pomôcť môžete aj vy!

Máte tip? napíšte nám mailom

Dvaja známi herci prišli s perfektným nápadom, ako pomôcť pri záchrane Amazonského dažďového pralesa. Do ich projektu sa môžete zapojiť aj vy!

Will Smith a Leonardo DiCaprio sa rozhodli spojiť svoje sily, aby zachránili amazonský dažďový prales. Za týmto účelom sa spoločnosť Allbirds spojila s firmou Just s cieľom vytvoriť dva páry tenisiek v limitovanej edícii. Firma Allbirds sa venuje výrobe tenisiek a značka si veľmi rýchlo získala priaznivcov po celkom svete. Jedným z jej hlavných investorov je práve Leonardo DiCaprio. Spoločnosť Just, ktorej majiteľom je Will Smith sa venuje výrobe nápojov.

Kompletný zisk z predaja tenisiek pôjde na podporu Amazonského lesného fondu, vytvoreného Leonardom DiCapriom, ktorý už daroval 5 miliónov dolárov svojej Nadácii Earth Alliance Foundation. Dve hviezdy Hollywoodu dúfajú, že sa im podarí už teraz značne zničený prales aspoň trošku zachrániť.

View this post on Instagram

Introducing: the @Allbirds and JUST Limited Edition Tree Runner and Tree Topper! Shoes and water may seem out of the blue, but to us it was second nature. Like us, Allbirds is committed to using natural materials to make better things in a better way. From the FSC-certified trees to make their shoes and our packaging, to the Brazilian sugarcane in their SweetFoam™ soles and our carton caps, it’s clear that we’re birds of a feather. ⁣ ⁣ With the environment + Brazil close to both of our hearts, 100% of the proceeds from this collection will be donated to Allbirds investor @leonardodicaprio’s Amazon Forest Fund. These dollars will work to fight the devastating fires burning in the Brazilian Amazon. #drinkJUST #weareallbirds

A post shared by JUST water (@just) on

Zachráňte Zem

„Máme iba jednu matku, Zem, a je na nás, aby sme ju chránili,” uviedol Will Smith vo vyhlásení pre spoločnosť Metro UK. „Dažďový prales v Brazílii, pľúca našej Zeme horí už mesiac. Cukrová trstina, ktorú používame na výrobu uzáverov flašiek našich nápojov Just, pochádza z Brazílie, čo sa týka aj nás.”

Tieto topánky je už možné objednať si priamo na webe Allbirds a stoja približne 100 eur.

Máte tip? napíšte nám mailom
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií