fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Z trnavského nadjazdu sa zrútil kamión, so sebou stiahol aj jedno osobné vozidlo

Po náraze prerazili zvodidlá a obe autá sa zrútili z nadjazdu. Vzápätí došlo na nadjazde k zrážke ďalších troch vozidiel.

Máte tip? napíšte nám mailom

6.6.2022 (Webnoviny.sk) – Z nadjazdu na obchvate Trnavy spadol kamión, ktorý strhol aj osobné auto. Ako informovala polícia, pri nehode utrpeli dve osoby vážne zranenia, ktorým na mieste podľahli, ďalšie tri osoby sa zranili.

Vodič kamióna, ktorý išiel smerom od Modranky, prešiel podľa prvotných informácií do protismeru, kde došlo k zrážke s osobným autom. Po náraze prerazili zvodidlá a obe autá sa zrútili z nadjazdu. Vzápätí došlo na nadjazde k zrážke ďalších troch vozidiel.

Podľa informácií priamo z miesta nehody neprežili vodiči oboch vozidiel, ktoré spadli pod nadjazd. Na mieste sú všetky záchranárske zložky. Polícia z dôvodu záchranných prác a dokumentovania nehody uzavrela cestu I/51 aj cestu I/61. Vodičov žiada, aby rešpektovali pokyny polície a úseku sa vyhli.

V prípade, ak sa vám nezobrazil zdieľaný obsah nad týmto textom kliknite sem

Viac k témam: Havária kamiónu, Tragická dopravná nehoda, Úmrtie
Zdroj: Webnoviny.sk – Z trnavského nadjazdu sa zrútil kamión, so sebou stiahol aj jedno osobné vozidlo © SITA Všetky práva vyhradené.

Máte tip? napíšte nám mailom
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií