fbpx
Žena poslala manželovi túto fotku: Stačil však detail a muž požiadal o rozvod

Žena poslala manželovi túto fotku: Stačil však detail a muž požiadal o rozvod

Na prvý pohľad obyčajná fotka ukrýva detail, ktorý spôsobil, že manžel požiadal o rozvod…

Predstav si to. Odcestoval si na služobku a tvoja manželka ostala doma sama. Chýba ti a tak ju poprosíš, aby ti poslala svoju fotku. Ona, ako poslušná a dobrá ženuška, ti romantickú fotku ochotne pošle a aby pôsobila jemne umelecky, vzala si k sebe i rekvizitu v podobe gitary. Lenže to nie je jediná “rekvizita,” ktorá obohatila fotografiu, ktorá mala pôsobiť úplne nevinne.

Manželka totiž mala doma pánsku návštevu, ktorú sa rozhodla ukryť počas fotenia pod posteľ. Lenže chlapíkovi inteligencia veľa nehovorí, neukryl sa totiž celý, z pod postele vystrčil ruku. Tento detail však žene unikol a fotografiu poslala manželovi. Ten si ale na detaily dáva pozor a milencovu ruku postrehol. V tom momente sa rozhodol podať návrh na rozvod.

nevernica

 

 

Zdroj: Twitter

PREČÍTAJTE SI TIEŽ  Máte doma kráľa, hrdinu či milenca? Čítajte a dozviete sa viac
Google+ Linkedin

Volám sa Ivana a aj napriek tomu, že ma môžete stretnúť (takmer) vždy v čiernej, milujem farby. Tie sú v mojom vnútornom svete a nebojím sa ich premietnuť ani do mojich vlasov. Preto sa občas cítim ako chameleón. Okrem farieb ma baví tvorba poézie, či prózy, ale rozhodne aj článkov. Vďaka ním totiž môžem rozširovať obzory nielen sebe, ale aj čitateľom, čo je podľa môjho názoru skvelé.