fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Zlodej ukradol z rodinného domu 100 kusov konzerv a 50 párov topánok. Hrozia mu za to 2 roky

Neznámy páchateľ odcudzil 100 kusov mäsových konzerv a 50 párov topánok rôznych značiek a veľkostí v jednom z rodinných domov v obci Jarovnice

Máte tip? napíšte nám mailom

O krádeži Informovala o tom prešovská krajská policajná hovorkyňa Jana Ligdayová s tým, že polícia v prípade začala trestné stíhanie vo veci prečinu krádeže a páchateľovi hrozí trest odňatia slobody až na dva roky.

V stredu (20. 5.) v popoludňajších hodinách 47-ročný muž z Jarovníc osobne oznámil na Obvodnom oddelení Policajného zboru Jarovnice, že došlo ku krádeži. Tej sa mal dopustiť doposiaľ nezistený páchateľ v dobe od 19. do 20. mája v jednom z miestnych neobývaných rodinných domov,“ uvádza Ligdayová.

Hovorkyňa opisuje, že páchateľ neoprávnene vstúpil na pozemok rodinného domu, násilím otvoril vchodové dvere na dome a vošiel dnu. Z domu si odniesol mäsové konzervy a topánky rôznych značiek a veľkosti. Majiteľ celkovú škodu vyčíslil na viac ako 450 eur.

Máte tip? napíšte nám mailom
Zdroj tasr

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií