Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

10 sexy herečiek pre ktoré si pozriete film #1

Určite máte svojho obľúbeného herca či herečku a sledujete všetky filmy v ktorých sa objavia. My sme sa dnes zamerali na najsexy herečky sveta ktoré nás zaujali vo filmoch svojou krásou. Samozrejme je ich veľmi veľa preto tento seriál bude pokračovať.

Rebríček sme nevytvárali kedže je to viac-menej subjektívna kategória. Pohodlne sa usadte a vychutnajte si krásu týchto krásavíc.

Kate Winslet

Kate Zažiarila už v roku 1997 v kultovom filme o „nepotopiteľnej“ lodi Titanic. Neskôr sa objavila vo viacerích úspešných filmoch, tento rok sme ju mohli vidieť vo filme Steve Jobs. Hoci už nieje najmladšia, stále je veľmi krásna.

Snímka

Chloë Grace Moretz

Táto len 18 ročná herečka má za sebou už účinkovanie v mnohých filmoch a seriáloch no do povedomia sa dostala až s filmom If I Stay ktorý vyšiel minulého roku. Táto sympatická blondínka si tohto roku zahrala v dráme Dark Places.

Snímka1

Scarlett Johansson

Kto by nepoznal túto sympatickú blondínku ktorá si zahrala vo viacerých veľmi dobrých filmoch ako napríklad Dokonaly trik, Avengers, Lucy, Iron Man. Pravidelne sa objavuje na zozname najsexy žien sveta.

Snímka3

Cara Delevingne

Cara je modelka, herečka aj speváčka v jednom. Do povedomia sa dostala vďaka filmu Papierové mestá. Budúci rok si zahraje vo filme Suicide Squad (o filme si viac prečítate TU).

Snímka5

Emma Stone

Americká herečka a modelka Emma Stone sa prvýkrát objavila vo filme Superbad, neskôr v Paper Man alebo v Amazing Spider-Man. Je ryšavka no pôvodne vlasy ma blond. Kvôli roli v Amazing Spider-man sa opäť prefarbila na blond. Do roku 2007 hrala iba v televíznych seriáloch.

Snímka6

Hayden Panettiere

Zaujala v seriáli Hrdinovia, neskôr v seriáli Nashville. Okrem herectva sa venuje aj modelingu a spevu. Od roku 2009 chodí so svetovým šampiónom  v boxe Wladimirom Klitschko.  Ešte tento rok by sa mala objaviť v snímkam CustodyOver the Wall.

Snímka7

Mila Kunis

Milu netreba asi zrejme nikomu predstavovať, predsa si prejdeme niekoľko faktov o nej. Vlastným menom Milena Markovna je krásna ukrajinka ktorá zažiarila vo viacerých filmoch ako napríklad vo filme Kopačky, Max Payne, Kniha prežitia, Čierna labuť alebo Ide len o sex. Mila Kunis tvorí od 2012 dvojicu s  Ashtonom Kutcherom. Túto nádhernú herečku niekoľkokrát vyhlásili za najsexy ženu sveta.

titulna

 

Eva Mendes

Evu sme si prvýkrát všimli vo filme Rýchlo a zbesilo 2, neskôr účinkovala vo filmoch ako Noc patrí nám,  Hitch, Vtedy v Mexiku alebo Ghost Rider. Túto exotickú sexicu sme naposledy videli v thrilleri Lost River.

Snímka10

Anne Hathaway

Ďalšia sexy herečka ktorú nemusíme nejak extra predstavovať. Anne nemá problém sa vo svojich filmových rolách vyzliecť, jej špecifické herecké role prirovnávajú k Julii Roberts.  Objavila sa vo filmoch ako Denník Princeznej, Skrotená hora, Dostaňte agenta Smarta, Láska a iné závislosti, Jeden Deň či v najnovšom filme Stážista.

Snímka11

Megan Fox

Na Megan nemôžeme samozrejme zabudnúť. Určite patrí k najsexy herečkám v súčastnosti. V 2003 sa objavila v seriáli 2 a pol chlapa. Neskôr sa zhostila roli vo filmoch ako Transformers, Pozor,hryzie!, Diktátor či Ninja korytnačky. V roku 2001 úspešne ukončila kariéru modelky a dala sa tak na herectvo.

Snímka14

Zdroje: csfd.cz wikipedia.org

Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií